Přihlašte se k newsletteru
..a už vám nic neunikne!
Novinky
OMEZENÝ PROVOZ

Začátkem května se náš team opět rozrostl o další malou posilu, proto v následujících týdnech až do odvolání s námi mějte prosím trpělivost a počítejte s následujícím OMEZENÝM PROVOZEM:  OSOBNÍ ODBĚR -...

více
rozvoz OKOLÍ do 25km

Po naplnění kapacity rozvážíme pravidelně objednávky po OKOLÍ.   Při objednávce nad 5.000,- vám dopravíme zboží až do stáje naší dodávkou do 25 km od skladu ZDARMA!!!   cenu přepravy pro objednávky do 5.000,- naleznete...

více
11.10. rozvoz SEDLČANY, JÍLOVÉ

Ve PÁTEK 18.10. jedeme na SEDLČANSKOU trasu - z Nepřejova, přes Sedlčany, Neveklov, Benešov, Krhanice, Velké Popovice, Jílové u Prahy, Davle, Nový Knín, Dobříš  - a vy opět můžete využít zvýhodněné ceny za dopravu objednaného zboží,...

více
25.10. rozvoz TEPLICE, ÚSTÍ

Ve PÁTEK 25.10. jedeme směrem na PRAVIDELNOU SEVERNÍ TRASU do TEPLIC - z Nepřejova, přes Prahu, Kralupy nad Vltavou, Roudnice nad Labem, Lovosice, Litoměřice, Ústí nad Labem až do Teplic -  a vy opět můžete využít zvýhodněné...

více
1.11. rozvoz PLZEŇSKO

V PÁTEK 1.11. jedeme na PLZEŇ - z Nepřejova, přes Milín, Rožmitál pod Třemšínem, Spálené Poříčí, Nezvěstice do PLZNĚ -  a vy opět můžete využít zvýhodněné ceny za dopravu objednaného zboží, která se odvíjí od vaší vzdálenosti...

více
6.12. rozvoz JIŽNÍ ČECHY

V PÁTEK 6.12. můžete využít rozvozu směr JIŽNÍ ČECHY! Pojedeme trasu ze Solenic, přes KOVÁŘOV, MILEVSKO, BERNARTICE, TÝN NAD VLTAVOU, PÍSEK, MIROTICE, a zpátky do Nepřejova. A vy samozřejmě opět můžete využít zvýhodněné ceny za...

více

Velká fotosoutěž o sítě na seno!

Úvod Blog Velká fotosoutěž o sítě na seno!

Vyfoťte své milované senožrouty, jak se KRMÍ ZDRAVĚ, a vyhrajte pro ně SÍTĚ NA SENO!

 

Fotosoutěž

 

Jak soutěžit

1. Zašlete nám na e-mailovou adresu soutez@krmimezdrave.cz, nebo prostřednictvím Facebookové zprávy naší stránce Krmíme Zdravě svoji fotografii svých milých senožroutů (kůň, poník, osel, kráva, koza, ovce...).

Snažte se o co nejoriginálnější a nejzajímavější fotku! Fantazii se meze nekladou, důležité je ale zachování tématu fotografie = že (se) krmíte zdravě ;)

 

2. Napište nám i něco o svém senožroutovi (třeba jméno, věk, jeho oblíbenou pochoutku a proč by si právě on zasloužil síť na seno, atp.).

 

3. Sdílejte a sbírejte co nejvíce lajků pro vaši fotografii v soutěžní galerii zveřejněné na Facebookové stránce Krmíme Zdravě, nebo svou fotkou dostatečně zaujměte naši odbornou porotu... a vyhrajte ;)

Co můžete vyhrát

Důležitá data

Zahájení soutěže: úterý 24.10.

Uzavírka zasílání soutěžních fotografií: pondělí 30.10. 23:59

Hlasování soutěžících: od zveřejnění v soutěžní galerii 31.10. - do 5.11. 23.59

Vyhlášení vítězů: v následujícím týdnu po ukončení hlasování

Kompletní pravidla

 • Účastníci musí být fanoušci FB stránky Krmíme Zdravě.
 • Úkolem je zaslat fotografii s doprovodným textem na soutez@krmimezdrave.cz nebo prostřednictvím facebookové zprávy stránce Krmíme Zdravě.
 • Fotografie musi splňovat téma "krmíme zdravě" a musí k ní být zaslán popisek (např. krátké představení zvířete na fotografii, básnička atp.).
 • Fotografie musí mít reprezentativní charakter a být dílem účastníka, či k ní musí vlastnit autorská práva.
 • K zasílané fotografii a popisku musí účastník rovněž připojit své jméno, své Facebook jméno a e-mailový kontakt (pro kontaktování v případě výhry).
 • Do soutěže budou přijaty pouze takové fotografie, které mají odpovídající parametry a pravidla.
 • Účastníci souteže posílají fotky do pondělí 30.10.2017.
 • Fotografie přijaté do soutěže budou umístěny do soutěžního alba na Facebooku. Fotky umístěné do soutěžního alba mohou po danou dobu získávat hlasy. Soutěžící budou vyzváni ke sbírání lajků a sdílení příspěvku.
 • Vyhrávají 3 soutěžící s nejvíce lajky a 1 soutěžící bude vybrán odbornou porotou z Krmíme Zdravě. Výherci budou následně kontaktováni a výhry jim budou zaslané.
 • Zasílání soutěžních fotek probíhá od 24.10.2017 do 30.10.2017 (23:59), všechny příspěvky zaslané mimo toto dané časové období nebudou brány v potaz.
 • Soutěžní „lajkování“ zaslaných fotek probíhá od 31.10.2017 (od zveřejnění) do 5.11.2017 (23:59), všechny lajky a sdílení mimo toto dané časové vyhrazení nebudou brány v potaz.
 • Poskytovatel soutěže Krmíme Zdravě si vyhrazuje právo kdykoli v průběhu soutěže odmítnout nebo vyloučit kteréhokoli z účatníků, bude-li mít podezření na průběh podvodného hlasování (manipulace s hlasy) či pochybnosti o pravosti profilů hlasujících nebo účastníků soutěže. V takovémto případě není možno požadovat jakékoli odškodnění.
 • Poskytovatel soutěže Krmíme Zdravě si vyhrazuje právo soutěž kdykoli ukončit a to bez udání jakýchkoli důvodů.
 • Poskytovatel soutěže Krmíme Zdravě si vyhrazuje právo na prodloužení termínu pro zasílání soutěžních fotografií a adekvátnímu prodloužení termínu pro hlasování.

Vyhodnocení - 7.11. 2017

...všem zůčastněným děkujeme a výhercům gratulujeme! Sítě vám budou odeslány do 14 dní ;)

 

Copyright 2014 - 2019 © Krmíme zdravě

Přihlašte se k odběru našeho newsletteru...

...a už vám neunikne žádná novinka, akce, ani plánovaný rozvoz!


Zájem o rozvozy:Jednou až dvakrát měsíčně vám zašleme náš newsletter s novinkami a aktuálními akcemi. Maximálně jednou měsíčně vám zašleme notifikaci o rozvozu vaším směrem. Z příjmu zpráv se budete moci kdykoli odhlásit.

>> Zásady ochrany osobních údajů

>> Všeobecné obchodní podmínky