Přihlašte se k newsletteru
..a už vám nic neunikne!
Novinky
OMEZENÝ PROVOZ

Začátkem května se náš team opět rozrostl o další malou posilu, proto v následujících týdnech až do odvolání s námi mějte prosím trpělivost a počítejte s následujícím OMEZENÝM PROVOZEM:  OSOBNÍ ODBĚR -...

více
rozvoz OKOLÍ do 25km

Po naplnění kapacity rozvážíme pravidelně objednávky po OKOLÍ.   Při objednávce nad 5.000,- vám dopravíme zboží až do stáje naší dodávkou do 25 km od skladu ZDARMA!!!   cenu přepravy pro objednávky do 5.000,- naleznete...

více
4.6. rozvoz PLZEŇSKO

Ve ČTVRTEK 4.6. jedeme na PLZEŇ - z Nepřejova, přes Milín, Rožmitál pod Třemšínem, Spálené Poříčí, Nezvěstice do PLZNĚ -  a vy opět můžete využít zvýhodněné ceny za dopravu objednaného zboží, která se odvíjí od vaší vzdálenosti od skladu a...

více
11.6. rozvoz TURNOV, ML. BOL, PRAHA

Ve ČTVRTEK 11.6. jedeme směrem na pravidelnou SEVERNÍ TRASU - z Nepřejova, přes Prahu - Jižní Spojka, Brandýs nad Labem - Stará Boleslav, Benátky nad Jizerou, Mladou Boleslav, Březno, Dolní Bousov,...

více
30.7. rozvoz SEDLČANY, JÍLOVÉ

Ve ČTVRTEK 30.7. jedeme na SEDLČANSKOU trasu - z Nepřejova, přes Sedlčany, Křečovice, Neveklov, Jílové u Prahy, Kamenice, Čestlice, PRAHA - Petrovice, Měcholupy, Kopanina, Radotín, Strakonická - Mníšek pod Brdy, Dobříš  - a vy opět...

více

Velká fotosoutěž o sítě na seno!

Úvod BlogVelká fotosoutěž o sítě na seno!

Vyfoťte své milované senožrouty, jak se KRMÍ ZDRAVĚ, a vyhrajte pro ně SÍTĚ NA SENO!

 

Fotosoutěž

 

Jak soutěžit

1. Zašlete nám na e-mailovou adresu soutez@krmimezdrave.cz, nebo prostřednictvím Facebookové zprávy naší stránce Krmíme Zdravě svoji fotografii svých milých senožroutů (kůň, poník, osel, kráva, koza, ovce...).

Snažte se o co nejoriginálnější a nejzajímavější fotku! Fantazii se meze nekladou, důležité je ale zachování tématu fotografie = že (se) krmíte zdravě ;)

 

2. Napište nám i něco o svém senožroutovi (třeba jméno, věk, jeho oblíbenou pochoutku a proč by si právě on zasloužil síť na seno, atp.).

 

3. Sdílejte a sbírejte co nejvíce lajků pro vaši fotografii v soutěžní galerii zveřejněné na Facebookové stránce Krmíme Zdravě, nebo svou fotkou dostatečně zaujměte naši odbornou porotu... a vyhrajte ;)

Co můžete vyhrát

Důležitá data

Zahájení soutěže: úterý 24.10.

Uzavírka zasílání soutěžních fotografií: pondělí 30.10. 23:59

Hlasování soutěžících: od zveřejnění v soutěžní galerii 31.10. - do 5.11. 23.59

Vyhlášení vítězů: v následujícím týdnu po ukončení hlasování

Kompletní pravidla

 • Účastníci musí být fanoušci FB stránky Krmíme Zdravě.
 • Úkolem je zaslat fotografii s doprovodným textem na soutez@krmimezdrave.cz nebo prostřednictvím facebookové zprávy stránce Krmíme Zdravě.
 • Fotografie musi splňovat téma "krmíme zdravě" a musí k ní být zaslán popisek (např. krátké představení zvířete na fotografii, básnička atp.).
 • Fotografie musí mít reprezentativní charakter a být dílem účastníka, či k ní musí vlastnit autorská práva.
 • K zasílané fotografii a popisku musí účastník rovněž připojit své jméno, své Facebook jméno a e-mailový kontakt (pro kontaktování v případě výhry).
 • Do soutěže budou přijaty pouze takové fotografie, které mají odpovídající parametry a pravidla.
 • Účastníci souteže posílají fotky do pondělí 30.10.2017.
 • Fotografie přijaté do soutěže budou umístěny do soutěžního alba na Facebooku. Fotky umístěné do soutěžního alba mohou po danou dobu získávat hlasy. Soutěžící budou vyzváni ke sbírání lajků a sdílení příspěvku.
 • Vyhrávají 3 soutěžící s nejvíce lajky a 1 soutěžící bude vybrán odbornou porotou z Krmíme Zdravě. Výherci budou následně kontaktováni a výhry jim budou zaslané.
 • Zasílání soutěžních fotek probíhá od 24.10.2017 do 30.10.2017 (23:59), všechny příspěvky zaslané mimo toto dané časové období nebudou brány v potaz.
 • Soutěžní „lajkování“ zaslaných fotek probíhá od 31.10.2017 (od zveřejnění) do 5.11.2017 (23:59), všechny lajky a sdílení mimo toto dané časové vyhrazení nebudou brány v potaz.
 • Poskytovatel soutěže Krmíme Zdravě si vyhrazuje právo kdykoli v průběhu soutěže odmítnout nebo vyloučit kteréhokoli z účatníků, bude-li mít podezření na průběh podvodného hlasování (manipulace s hlasy) či pochybnosti o pravosti profilů hlasujících nebo účastníků soutěže. V takovémto případě není možno požadovat jakékoli odškodnění.
 • Poskytovatel soutěže Krmíme Zdravě si vyhrazuje právo soutěž kdykoli ukončit a to bez udání jakýchkoli důvodů.
 • Poskytovatel soutěže Krmíme Zdravě si vyhrazuje právo na prodloužení termínu pro zasílání soutěžních fotografií a adekvátnímu prodloužení termínu pro hlasování.

Vyhodnocení - 7.11. 2017

...všem zůčastněným děkujeme a výhercům gratulujeme! Sítě vám budou odeslány do 14 dní ;)

 

Copyright 2014 - 2020 © Krmíme zdravě

Přihlašte se k odběru našeho newsletteru...

...a už vám neunikne žádná novinka, akce, ani plánovaný rozvoz!


Zájem o rozvozy:Jednou až dvakrát měsíčně vám zašleme náš newsletter s novinkami a aktuálními akcemi. Maximálně jednou měsíčně vám zašleme notifikaci o rozvozu vaším směrem. Z příjmu zpráv se budete moci kdykoli odhlásit.

>> Zásady ochrany osobních údajů

>> Všeobecné obchodní podmínky