Přihlašte se k newsletteru
..a už vám nic neunikne!
Novinky
21.-27.9. ZAVŘENO

Od 21. do 27.9. máme ZAVŘENO!!! PŘIPRAVUJEME PRO VÁS PŘEKVAPENÍ :-)Bohužel na to potřebujeme trošku víc času, než jen víkendy a večery.Zásobte se prosím dostatečně, ať vaši čumáčci nemají prázdné mističky nebo kyblíky!!! Objednávky,...

více
rozvoz OKOLÍ do 25km

Po naplnění kapacity rozvážíme pravidelně objednávky po OKOLÍ.   Při objednávce nad 5.000,- vám dopravíme zboží až do stáje naší dodávkou do 25 km od skladu ZDARMA!!!   cenu přepravy pro objednávky do 5.000,- naleznete...

více
22.10. rozvoz SEDLČANY, JÍLOVÉ

Ve ČTVRTEK 22.10. jedeme na SEDLČANSKOU trasu - z Nepřejova přes Nečín, Chotilsko, Neveklov, Jílové u Prahy, Velké Popovice, Mnichovice, Kostelec nad Černými lesy, Říčany, PRAHU - Uhříněves, Měcholupy, Chodov, Radotín, Strakonickou -...

více
19.11. rozvoz TURNOV, ML. BOL, PRAHA

Ve ČTVRTEK 19.11. jedeme směrem na pravidelnou SEVERNÍ TRASU - z Nepřejova, přes Prahu - Jižní Spojka, Brandýs nad Labem - Stará Boleslav, Benátky nad Jizerou, Mladou Boleslav, Březno, Dolní Bousov,...

více

Velká fotosoutěž o sítě na seno!

Úvod BlogVelká fotosoutěž o sítě na seno!

Vyfoťte své milované senožrouty, jak se KRMÍ ZDRAVĚ, a vyhrajte pro ně SÍTĚ NA SENO!

 

Fotosoutěž

 

Jak soutěžit

1. Zašlete nám na e-mailovou adresu soutez@krmimezdrave.cz, nebo prostřednictvím Facebookové zprávy naší stránce Krmíme Zdravě svoji fotografii svých milých senožroutů (kůň, poník, osel, kráva, koza, ovce...).

Snažte se o co nejoriginálnější a nejzajímavější fotku! Fantazii se meze nekladou, důležité je ale zachování tématu fotografie = že (se) krmíte zdravě ;)

 

2. Napište nám i něco o svém senožroutovi (třeba jméno, věk, jeho oblíbenou pochoutku a proč by si právě on zasloužil síť na seno, atp.).

 

3. Sdílejte a sbírejte co nejvíce lajků pro vaši fotografii v soutěžní galerii zveřejněné na Facebookové stránce Krmíme Zdravě, nebo svou fotkou dostatečně zaujměte naši odbornou porotu... a vyhrajte ;)

Co můžete vyhrát

Důležitá data

Zahájení soutěže: úterý 24.10.

Uzavírka zasílání soutěžních fotografií: pondělí 30.10. 23:59

Hlasování soutěžících: od zveřejnění v soutěžní galerii 31.10. - do 5.11. 23.59

Vyhlášení vítězů: v následujícím týdnu po ukončení hlasování

Kompletní pravidla

 • Účastníci musí být fanoušci FB stránky Krmíme Zdravě.
 • Úkolem je zaslat fotografii s doprovodným textem na soutez@krmimezdrave.cz nebo prostřednictvím facebookové zprávy stránce Krmíme Zdravě.
 • Fotografie musi splňovat téma "krmíme zdravě" a musí k ní být zaslán popisek (např. krátké představení zvířete na fotografii, básnička atp.).
 • Fotografie musí mít reprezentativní charakter a být dílem účastníka, či k ní musí vlastnit autorská práva.
 • K zasílané fotografii a popisku musí účastník rovněž připojit své jméno, své Facebook jméno a e-mailový kontakt (pro kontaktování v případě výhry).
 • Do soutěže budou přijaty pouze takové fotografie, které mají odpovídající parametry a pravidla.
 • Účastníci souteže posílají fotky do pondělí 30.10.2017.
 • Fotografie přijaté do soutěže budou umístěny do soutěžního alba na Facebooku. Fotky umístěné do soutěžního alba mohou po danou dobu získávat hlasy. Soutěžící budou vyzváni ke sbírání lajků a sdílení příspěvku.
 • Vyhrávají 3 soutěžící s nejvíce lajky a 1 soutěžící bude vybrán odbornou porotou z Krmíme Zdravě. Výherci budou následně kontaktováni a výhry jim budou zaslané.
 • Zasílání soutěžních fotek probíhá od 24.10.2017 do 30.10.2017 (23:59), všechny příspěvky zaslané mimo toto dané časové období nebudou brány v potaz.
 • Soutěžní „lajkování“ zaslaných fotek probíhá od 31.10.2017 (od zveřejnění) do 5.11.2017 (23:59), všechny lajky a sdílení mimo toto dané časové vyhrazení nebudou brány v potaz.
 • Poskytovatel soutěže Krmíme Zdravě si vyhrazuje právo kdykoli v průběhu soutěže odmítnout nebo vyloučit kteréhokoli z účatníků, bude-li mít podezření na průběh podvodného hlasování (manipulace s hlasy) či pochybnosti o pravosti profilů hlasujících nebo účastníků soutěže. V takovémto případě není možno požadovat jakékoli odškodnění.
 • Poskytovatel soutěže Krmíme Zdravě si vyhrazuje právo soutěž kdykoli ukončit a to bez udání jakýchkoli důvodů.
 • Poskytovatel soutěže Krmíme Zdravě si vyhrazuje právo na prodloužení termínu pro zasílání soutěžních fotografií a adekvátnímu prodloužení termínu pro hlasování.

Vyhodnocení - 7.11. 2017

...všem zůčastněným děkujeme a výhercům gratulujeme! Sítě vám budou odeslány do 14 dní ;)

 

Copyright 2014 - 2020 © Krmíme zdravě

Přihlašte se k odběru našeho newsletteru...

...a už vám neunikne žádná novinka, akce, ani plánovaný rozvoz!


Zájem o rozvozy:Jednou až dvakrát měsíčně vám zašleme náš newsletter s novinkami a aktuálními akcemi. Maximálně jednou měsíčně vám zašleme notifikaci o rozvozu vaším směrem. Z příjmu zpráv se budete moci kdykoli odhlásit.

>> Zásady ochrany osobních údajů

>> Všeobecné obchodní podmínky