PST! Víš, že balíčky do 13 kg můžeš mít s dopravou do BALÍKOVNY jen za 39 Kč? Užij si léto se zvýhodněnou dopravou! :)

BS VŘEDAŘ PREMIUM 20kg

850 Kč 739,13 Kč bez DPH
Na dotaz

Jedinečná směs pro náročné zákazníky, kteří mají v péči koně s žaludečními vředy. Inovativní složení s loupanou slunečnicí, Báječným lnem a psylliem. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vředař Premium je krmivo, které Vašemu koni dodá potřebné živiny a zároveň je velmi jemné, nedráždí žaludeční sliznici a podporuje zdravé trávení. Toto müsli je maximálně šetrné k zažívání, neobsahuje žádné hrubé slupky ani jiné nevhodné částice, a svým striktně bezobilným složením napomáhá udržet fyziologické pH koňského žaludku. Tuto směs také doporučujeme koním trpícím na tzv. pískové koliky

Báječný len - nová varianta extrudovaného lnu, již zcela bez obsahu pšeničných otrub. Unikátní produkt využívající lněné výlisky jakožto pojivo při extrudování lněného semene. Vytváří jemný sliz chránící žaludeční stěny, obsahuje vyvážený poměr Omega 3 a 6 nenasycených mastných kyselin a má další cenné benefity - zlepšuje srst a kopytní rohovinu, podporuje činnost jater, přispívá k celkové obranyschopnosti organismu.

Bojínek luční - velice jemná řezanka, která narozdíl od vojtěškové řezanky nedráždí ostrými hranami žaludeční sliznici. Obsah řezanky podporuje správné žvýkání a produkci slin, která je velmi důležitá pro zahájení trávení - sliny působí jako pufr a již v hubě upravují pH tráveniny. 

Slunečnice loupaná - slunečnice je skvělou složkou koňských krmiv, avšak velmi citlivé koně může neloupané semeno dráždit v trávicím traktu, protože slupka slunečnice je velmi tvrdá a prakticky nestravitelná. Proto jsme použili slunečnici loupanou, kterou občas mlsáte i Vy. Semeno je zcela zbaveno černé tvrdé slupky a kůň ho tak dokáže řádně rozžvýkat a strávit. 

Psyllium - neboli jitrocel indický je rozpustná vláknina úspěšně využívaná při lidské i zvířecí terapii trávení. Pro koně s žaludečními vředy má obrovský přínos zejména svou specifickou konzistencí. Psyllium po zvlhčení lehce nabobtná a vytvoří jemný čirý gel, který opět chrání stěny trávicího traktu. Dalším důležitím využitím psyllia je prevence pískových kolik. Psyllium je možné podávat dlouhodobě.

Složení: granulované seno, vojtěškové úsušky, Báječný extrudovaný len (lněné semeno, lněné výlisky), vlákninové granule, konopné výlisky, slunečnice loupaná, bojínek luční, jablenka (jablečné výlisky, lněné výlisky, karob), extrudovaná sója, karob (svatojánský chléb), sušená mrkev, pivovarské kvasnice, psyllium (jitrocel indický), olej z ostropestřce mariánského

Analytické složení: Vláknina 21,3%, tuk 7,7%, škrob 3,2%, cukry 7,3%, N-látky 15,9%, Ca 0,5%, P 0,3%

Doporučené dávkování: 1,5kg - 2kg denně, ideálně rozdělit do minimálně 2 dávek a lehce navlhčit před podáním, není nutné déle máčet

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: