Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.

Konopné semínko loupané

Neohodnoceno
140 Kč 480 Kč od 140 Kč 121,74 Kč bez DPH 417,39 Kč bez DPH od 121,74 Kč bez DPH
Na dotaz Na dotaz Zvolte variantu
Varianta

Konopné semínko můžeme s klidem zařadit k nejvýživnějším potravinám, je v něm ukryto velké množství minerálů, vitamínů, stopových prvků, proteinů. Šetrně loupané s vysokým obsahem zdravých tuků a snadno stravitelné.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Díky šetrnému loupání si semínko ponechalo vysoké množství minerálů, vitamínů, stopových prvků, proteinů i kvalitních tuků. Díky sníženému množství vlákniny je výborně stravitelné a plně využitelné. Je vhodné k celoročnímu podávání.

Konopné semínko můžeme s klidem zařadit k nejvýživnějším potravinám, je v něm ukryto velké množství minerálů, vitamínů, stopových prvků, proteinů.

Je tvořeno průměrně ze 25% jednoduchými proteiny, 31% tuky a 34% uhlohydráty. Obsahuje 20 aminokyselin včetně 8 esenciálních, které lidské tělo neumí syntetizovat. Konopné semeno nemá inhibitory trypsinu a oligosacharidy, které ztěžují trávení a způsobují plynatost. Má mnoho esenciálních mastných kyselin omega 6 a omega 3, dále jsou tu kyseliny gama linolenová a olejová omega-9 se silnými protizánětlivými účinky, chlorofyl a lecitin. Má rovněž vysoký obsah vitamínu E, B1 a B2, je bohaté na minerály, zejména hořčík, železo, fosfor, draslík, vápník a zinek. Neobsahuje lepek, proto je vhodné pro osoby trpící celiakií.

Konopí dokáže díky obsahu EMK účinně odvrátit následky vysokých hladin cholesterolu v krvi a je dokázáno, že snižuje riziko srdečního infarktu. Je vhodné pro koně s problémy se srstí - "muchaře" , pro všechny kategorie koní, staré i nemocné.


Díky vyváženému poměru proteinů a esenciálních nenasycených kyselin je loupané konopné semínko superkrmivem pro hůře krmitelné koně či březí a laktující zvířata.

Z důvodu krátké trvanlivosti (žluknutí semínka) je zboží pouze na objednávku, abychom Vám zajistili vždy čerstvé.Děkujeme za pochopení!