Byli jste u nás již registrováni a nyní Vám nefunguje přihlášení? Bohužel z důvodu přechodu na nový e-shop je nutná nová registrace. Děkujeme za pochopení! Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.

Konopné semínko loupané

Neohodnoceno
od 140 Kč od 121,74 Kč bez DPH

Zvolte variantu

Konopné semínko můžeme s klidem zařadit k nejvýživnějším potravinám, je v něm ukryto velké množství minerálů, vitamínů, stopových prvků, proteinů. Šetrně loupané s vysokým obsahem zdravých tuků a snadno stravitelné.

Detailní informace

Hmotnost: 500 g
Na dotaz
140 Kč
121,74 Kč bez DPH
Hmotnost: 3 kg
Na dotaz
480 Kč
417,39 Kč bez DPH

Detailní popis produktu

Díky šetrnému loupání si semínko ponechalo vysoké množství minerálů, vitamínů, stopových prvků, proteinů i kvalitních tuků. Díky sníženému množství vlákniny je výborně stravitelné a plně využitelné. Je vhodné k celoročnímu podávání.

Konopné semínko můžeme s klidem zařadit k nejvýživnějším potravinám, je v něm ukryto velké množství minerálů, vitamínů, stopových prvků, proteinů.

Je tvořeno průměrně ze 25% jednoduchými proteiny, 31% tuky a 34% uhlohydráty. Obsahuje 20 aminokyselin včetně 8 esenciálních, které lidské tělo neumí syntetizovat. Konopné semeno nemá inhibitory trypsinu a oligosacharidy, které ztěžují trávení a způsobují plynatost. Má mnoho esenciálních mastných kyselin omega 6 a omega 3, dále jsou tu kyseliny gama linolenová a olejová omega-9 se silnými protizánětlivými účinky, chlorofyl a lecitin. Má rovněž vysoký obsah vitamínu E, B1 a B2, je bohaté na minerály, zejména hořčík, železo, fosfor, draslík, vápník a zinek. Neobsahuje lepek, proto je vhodné pro osoby trpící celiakií.

Konopí dokáže díky obsahu EMK účinně odvrátit následky vysokých hladin cholesterolu v krvi a je dokázáno, že snižuje riziko srdečního infarktu. Je vhodné pro koně s problémy se srstí - "muchaře" , pro všechny kategorie koní, staré i nemocné.


Díky vyváženému poměru proteinů a esenciálních nenasycených kyselin je loupané konopné semínko superkrmivem pro hůře krmitelné koně či březí a laktující zvířata.

Z důvodu krátké trvanlivosti (žluknutí semínka) je zboží pouze na objednávku, abychom Vám zajistili vždy čerstvé.Děkujeme za pochopení!