Körnerfutter - drůbež trávení 25kg

515 Kč 459,82 Kč bez DPH
EXTERNÍ SKLAD - do 7 dnů

Směs pro drůbež na podporu trávení, určená pro krmení veškeré drůbeže na farmě: kuřata, kachny, husy, krůty, parkové a okrasné ptactvo.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Freiland Körnerfutter je vyvážená celozrnná obilná směs přátelská pro všechny zobáky, je tedy vhodný pro krmení veškeré drůbeže na farmě: kuřata, kachny, husy, krůty, parkové a okrasné ptactvo.

Důležité! Směs je bohatá na přírodní vlákninu, na podporu trávení.

ZÁKLADNÍ BEZ JEČMENE BEZ OVSA SKVĚLE PŘIJÍMÁNO OPTIMÁLNÍ POMĚR Ca:P MUSCHELGRIT GMO FREE *

Složení:

Pšenice 56,0%Kukuřice 40,0%Uhličitan vápenatý (mušle) 4,0% Analytické složky a obsah: 10,0% surového proteinu 2,8% surového vlákna 2,5% surového tuku 5,6% surového popela 0,26% lysinu 0,17% methioninu

Doporučené dávkování:

Freiland Körnerfutter by mělo být dáváno zvířatům po částech, aby se vše snědlo a nevytvořilo se žádné třídění obsažených složek.

*GMO FREE: Společnost Höveler Spezialfutterwerke GmbH Co.KG prohlašuje, že nepoužila žádné krmné nebo krmné složky ve výrobě, dle Standardu „GMO Free“ o souladu s legislativou EU 1829/2003 a 1830/2003 o geneticky modifikovaných organismech, pro výrobky z řady Lebenland Höveler. Společnost Höveler vyrábí v souladu se standardy kvality (QS, GMP+ B1, A Futter, ISO 9001:2008, EG-ÖKO VO a VLOG) a odpovídajícího plánu zkoušek. Krmivo vyrobené podle této klasifikace bude doručeno smluvní straně pouze tehdy, pokud zkoušky uvedené ve větě 1 nebudou vyžadovat povinnost označovat krmivo v souladu s nařízením (ES) č. 1829/2003 nebo 1830/2003. Prohlášení o krmivu se provádí v souladu s platnými zákonnými předpisy.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: