Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.

Kruhové příkrmiště se sítí 7 (PP)

Novinka
Neohodnoceno
5 600 Kč 6 200 Kč od 5 600 Kč 4 628,10 Kč bez DPH 5 123,97 Kč bez DPH od 4 628,10 Kč bez DPH
Na dotaz Na dotaz Zvolte variantu
Varianta

Výhodný komplet oblíbené sítě na seno s oky 7x7 cm z vysokopevnostního polypropylenu připevněné ke kruhovému příkrmišti na celý balík sena

Detailní informace

Detailní popis produktu

  • výhodný komplet oblíbené sítě na seno s oky 7 x 7 cm z vysokopevnostního polypropylenu připevněné ke kruhovému příkrmišti na celý balík sena
  • pro maximální velikost balíku sena 150 cm
  • výška příkrmiště cca 78 cm, průměr: 170 cm

Kruhové příkrmiště se sítí na balík sena je nejideálnějším řešením příkrmu většího počtu zvířat senem. Jeho největší předností je snadná manipulace pouze jedním člověkem. Skruž se sítí o váze do 40 kg pouze naklopíte a jednoduše překryjete celý balík sena.

Příkrmiště je stabilní a síť je ideálně tvarována tak, aby kopírovala celý balík sena a přitom při postupném zkrmování sama svou váhou "padala" i se senem dolů. Díky tomu vám nikde nebude přečnívat a zamezíte tak zbytečnému zranění zvířat. Používáním příkrmiště se sítí snížíte ztráty sena a jeho znehodocení.

Síť na příkrmišti je z polypropylenu (PP) s oky 7 x 7 cm, což je nejodolnější a nejpevnější materiál v nabídce. Síť s těmito rozměry ok je vhodná k celoročnímu krmení zvířat, vzhledem k velikosti ok neslouží k omezení příjmu sena a je vhodná i pro hůře krmitelné koně nebo pro navykání koní na krmení ze sítí.

Podmínky používání příkrmiště se sítí:

  • Příkrmiště se sítí se nesmí dávat na balík, jež je stále zabalen v původní balící síti. A to z toho důvodu, aby se seno z balíku mohlo uvolnit a koně jej mohli volně vytahávat, nikoli vykusovat.
  • Doporučujeme používat kvalitní seno dobře uskladněné v suchu, bez plísní a nepoživatelných příměsí (velké klacky, různé předměty). Pokud máte k dispozici pouze seno uskladněné venku, sundejte mokrou, plesnivou a nepoživatelnou vrstvu až po čisté seno a teprve poté dejte balík pod síť. Minimalizujete tím poškození nejen sítě, ale i zdraví Vašich koní.
  • Příkrmiště se sítí je určeno pro balíky do průměru 150cm. Na větší rozměry je potřeba objednat síť na PŘÍKRMIŠTĚ 190cm.

Potřebujete poradit při výběru vhodné sítě? Přečtěte si časté dotazy, nebo nás kontaktujte.

TOTO ZBOŽÍ NELZE POSÍLAT POŠTOU ANI GLS! MOŽNÝ JE POUZE OSOBNÍ ODBĚR ČI ROZVOZ PO DOHODĚ NA TEL: 773 160 736.