Menforsan Spray repelentní /přírodní pro koně 1000ml

590 Kč 487,60 Kč bez DPH
EXTERNÍ SKLAD - do 7 dnů

Přírodní repelent pro koně s extraktem z nimbového oleje je přírodní insekticid.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Přírodní repelent pro koně s extraktem z nimbového oleje je přírodní insekticid, který působí proti hmyzu a parazitům v průběhu celého roku.
Popis
Přírodní repelent s extraktem z Nimbového oleje odpuzuje všechny druhy hmyzu (parazitické blechy, klíšťata, štěnice, roztoče, mouchy, komáry, vosy). Díky přirozenému složení je vhodný k častému používání pro všechna plemena i březí klisny.
Bylina Neem (Azadirachta indica) je velký, trvale zelený tropický strom, který donedávna rostl také ve střední Evropě. Odolnost tohoto stromu vůči hmyzu a nakažlivým nemocem je dokladem jeho účinných vlastností. Všechny části rostlin se používají pro širokou škálu neduhů, zejména na horečky, bolení v krku, nachlazení, chřipky, plísňové infekce, únavu, kožní nemoci a cukrovku. Neem se spolehlivě osvědčil pro svůj očišťující účinek u kožních onemocnění, a to zejména zánětlivého a infekčního typu.
Složení
Purified water, alcohols, neem extact, excipients, neutral pH
Jak používat
Repelent nastříkejte na srst čistého a suchého koně ze vzdálenosti přibližně 30 cm. Spolu s aplikací spreje koně kartáčujte nebo stírejte houbou. Vyhněte se partiím kolem očí a sliznic.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: