Byli jste u nás již registrováni a nyní Vám nefunguje přihlášení? Bohužel z důvodu přechodu na nový e-shop je nutná nová registrace. Děkujeme za pochopení! Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.

Mikros Nosnice s vitamíny 1kg

Neohodnoceno
50 Kč 43,48 Kč bez DPH
Skladem

Minerální krmivo s vitamíny pro nosnice, kachny, husy a krůty ve snášce.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Mikros Minerál Nosnice je minerální krmivo pro drobnochovy a malochovy, které slouží k zajištění optimální hladiny minerálních látek, vitamínů a aminokyselin nezbytných pro výživu dané kategorie zvířat. Působí příznivě na zlepšení a udržení zdravotního stavu zvířat a jejich reprodukčních schopností.

  • pravidelné podávání zvyšuje snášku, oplozenost a líhnivost vajec
  • napomáhá ke zvyšování užitkovosti a zlepšuje příjem a využití krmiva
  • obsahem účinných látek doplňuje celkovou denní potřebu těchto látek v krmné dávce

Dávkování:

  • Slepice ve snášce 70-100g na 10 kusů/den (2-3 polévkové lžíce)
  • Chovné kachny, husy, krůty a perličky ve snášce 90g na 10 kusů/den (3 polévkové lžíce)

Krmný návod:

Mikros Minerál Nosnice se používá denně, rovnoměrně zamíchaný do krmné dávky, složené z jádra a statkových krmiv. V období snášky se doporučuje přidávat vápenný grit, nebo jiný zroj vápníku.

1 polévková lžíce obsahuje cca 30g

Surovinové složení:

Uhličitan vápenatý, hydrogenfosforečnan vápenatý, chlorid sodný, síran měďnatý pentahydrát: CuSO4.5H20, síran železnatý monohydrát: FeSO4H2O, oxid zinečnatý: ZnO, oxid manganatý: MnO, síran kobaltnatý heptahydrát: CoSO4.7H2O, jodičnan vápenatý monohydrát: Ca(IO3)H20, seleničitan sodný: Na2SeO3.Mikros VDN v 1 kg obsahuje:Vlhkost 10%Vápník (Ca) 340gFosfor (P) 30gSodík (Na) 10gMěď (Cu) 100mgŽelezo (Fe) 1250mgZinek (Zn) 600mgMangan (Mn) 700mgKobalt (Co) 1mgJód (J) 7mgSelen (Se) 4mg