PST! Víš, že celý sortiment HKM je dostupný už do jednoho týdne? Je libo novou deku, ohlávku, kamaše, čištění nebo třeba kyblíček?

Polyfenol pro koně 1 kg

1 250 Kč 1 086,96 Kč bez DPH
Na dotaz

Polyfenoly jsou 100% rostlinné látky zpracované nanotechnologií s vysokým antioxidačním účinkem.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Polyfenoly jsou 100% rostlinné látky zpracované nanotechnologií o průměru 60 μm. Patří mezi antioxidanty nejčastěji se vyskytující v ovoci a zelenině. Polyfenoly řetězovými reakcemi nejúčinněji snižují počet volných radikálů v organismu zvířete a významně brání poškození buněk a tkáně.

 • Antioxidační účinky - Polyfenoly dokáží ničit volné radikály, zabraňují oxidaci - stárnutí organismu a napomáhají upravit jeho zdravý chod. Antioxidanty jsou schopné vyřadit částici volného radikálu a zlikvidovat ji dříve, než vyvolá řetězovou reakci. Mezi významné antioxidanty patří např. vitamín E, C, betakaroten, selen či zinek. Jedním z účinných polyfenolů, který se nachází v této krmné surovině je také resveratrol, který je 30x účinnější než vitamín C. Studie ukázaly, že polyfenoly poskytují ochranu proti vzniku chronických onemocnění jako kardiovaskulární onemocnění, infekce, stárnutí, astma a působí proti tvorbě krevních sraženin. Chrání organismus před ultrafialovým zářením, pomáhají hojení a rychlé regeneraci celého organismu.

Naše surovina pochází z těch nejteplejších a nejúrodnějších částí Podunajské nížiny. Po šetrném vyselektování vyzrálých a zdravých semen révy vinné (Vitis Vinifera) jsme získali super zdravou surovinu. Tato surovina podléhá několikanásobným laboratorním rozborům, kterými se prověřuje čistota hroznového zrna vůči různým plísním, třinácti alergiím a zdraví škodlivým cizorodým látkám. Toto samozřejmě umíme prokázat.

Mleté hroznové zrno je ostré a tvrdé jako sklo. Proto jeho konzumace u koní může způsobit zdravotní problémy nebo úhyn. Ostré tvary hroznového zrna se snadno zadřou do slepého nebo tenkého střeva a mohou způsobit zánět, či smrt. Při klasickém mletí hroznového zrna vznikají částice o velikosti 400 μm. Mají strukturu jako štípaný kámen, neabsorbují vodu a ostré tvary jsou extrémně nebezpečné. Oblé tvary hroznového zrna rozbité nanotechnologií na 60μm jsou bezpečné a nikdy nezpůsobí zánět ve střevech. Takto mechanicky narušená struktura dokáže absorbovat vodu. Při aplikací polyfenolů do krmiva je příjem tohoto krmiva i při vysokých denních teplotách výborný. Oblé tvary jsou bezpečné a nikdy nezpůsobí zánět ve střevech. Prémiová krmná surovina je 100% bioaktivní. Neobsahuje žádné chemické sloučeniny nebo uměle přidané komponenty. Na její účinnosti se podílí skupina přibližně 3000 různých polyfenolitických látek, např. katechiny, epikatechin, kvercetin, rutin, resveratrol, anthokyaniny a flavonoidy. Rovněž obsahuje nesmírné množství makroprvků a mikroprvků. Rozměr povrchu hroznového jadérka je přibližně 1 cm². Konkurenční technologie dokáže jedno hroznové zrno zpracovat na 10 cm². Naše nanotechnologie dokáže zpracovat jedno hroznové zrno až na 50 cm².

Účinky polyfenolů na koně:

 • působí při vyváženosti minerálního profilu
 • napomáhá k lepšímu využití energie
 • kvalitativní zvýšení všech parametrů ejakulátu hřebců
 • dobrý příjem krmiva i při zvýšených denních teplotách
 • významné snížení pocení během zátěže
 • napomáhá ke stabilitě vnitřního prostředí koní v zátěži
 • rychlejší čas regenerace organismu po zátěži
 • zvýšený repelentní účinek vůči bodavému hmyzu
 • pro výživu, ochranu a regeneraci kloubních chrupavek a tkání
 • vhodné i pro preventivní podávání

Polyfenoly dokáží ničit volné radikály, zabraňují oxidaci - stárnutí organismu a napomáhají upravit jeho zdravý chod. Antioxidanty jsou schopné vyřadit částici volného radikálu a zlikvidovat ji dříve, než vyvolá řetězovou reakci. Mezi významné antioxidanty patří např. vitamín E, C, betakaroten, selen či zinek. Jedním z účinných polyfenolů , který se nachází v této krmné surovině je také resveratrol, který je 30x účinnější než vitamín C. Studie ukázaly, že polyfenoly poskytují ochranu proti vzniku chronických onemocnění jako kardiovaskulární onemocnění, infekce, stárnutí, astma a působí proti tvorbě krevních sraženin. Chrání organismus před ultrafialovým zářením, pomáhají hojení a rychlé regeneraci organismu.

Prémiová krmná surovina je 100% bioaktivní. Neobsahuje žádné chemické sloučeniny nebo uměle přidané komponenty. Na její účinnosti se podílí skupina přibližně 3000 různých polyfenolitických látek, např. katechiny, epikatechin, kvercetin, rutin, resveratrol, anthokyaniny a flavonoidy. Rovněž obsahuje nesmírné množství makroprvků a mikroprvků. Flavonoidy jsou významné sloučeniny se silným protizánětlivým účinkem, které se vyskytují ve vyšším množství, především v léčivých rostlinách a patří mezi rostlinné pigmenty. Jejich účinek je zkoumán především díky pozitivnímu vlivu na kardiovaskulární systém. Naše polyfenoly je možné z tohoto pohledu zařadit mezi suroviny s vysokým obsahem flavonoidů. Z výsledků analýz můžeme konstatovat, že vzorek "Polyfenol" vykazuje silnou antioxidační aktivitu, která je srovnatelná s aktivitou léčivých rostlin a koření.

Více info zde:

Polyfenol-5xA4_k1

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: