Byli jste u nás již registrováni a nyní Vám nefunguje přihlášení? Bohužel z důvodu přechodu na nový e-shop je nutná nová registrace. Děkujeme za pochopení! Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.

Přípravek proti hnilobě kopyt

Neohodnoceno
410 Kč 338,84 Kč bez DPH
Skladem

Intenzivní péče o střelky – pro optimální péči o střelky

Detailní informace

Detailní popis produktu

Intenzivní péče o střelky – pro optimální péči o střelky

Mimořádně účinná speciální emulze pro dlouhotrvající péči o střelku kopyta a jeho chodidlo. Díky rohovinu zpevňujícímu účinku bude rohovina kopyta již po několika dnech znovu pevná a čistá. Zapáchající oblasti a rozměklá místa budou regenerována a zmizí. Vytváří přirozenou ochranu před škodlivými vlivy, jako je vlhkost či dráždivý stájový hnůj.

Četnost použití:

  • 1 x týdně nechte přípravek na střelky volně vykapat z lahvičky přímo na suché kopyto
  • ve vlhkých stáních používejte na kopyto cca 2 x týdne

Způsob použití:

Měkkým hadříkem naneste na střelku, chodidlo a stěnu kopyta.

Nebezpečí:

Způsobuje vážné poškození očí. Může způsobit ospalost a závratě.
Obsahuje kvartérní amoniové sloučeniny, benzyl-C12-16-alkyldimentyl-, chlorid, propan-2-ol. Obsahuje glutaral. Může vyvolat alergické reakce.

Pokyny pro bezpečnost:

Bude-li potřeba vyhledat radu lékaře, připravte si balení nebo etiketu. Uchovávejte mimo dosah dětí. Používejte pouze venku nebo v dobře větraných prostorách. Používejte ochranu očí. Při kontaktu s očima: Několik minut opatrně oplachujte vodou.
Pokud je to možné, vyjměte kontaktní čočky. Nadále oplachujte. Okamžitě volejte TOXIKOLOGICKÉ STŘEDISKO / lékaře / výrobce. Udržujte uzamčené. Obsah / obal předejte příslušné likvidační společnosti nebo sběrnému dvoru.