Byli jste u nás již registrováni a nyní Vám nefunguje přihlášení? Bohužel z důvodu přechodu na nový e-shop je nutná nová registrace. Děkujeme za pochopení! Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.

Repelentní gel 500 ml

Neohodnoceno
350 Kč 289,26 Kč bez DPH
Skladem

Osvědčený vysoce účinný repelent, s aktivním ochranou proti ovádům a klíšťatům, podle nařízení o biocidních přípravcích.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Gel odpuzující hmyz s saltidinem

Osvědčený vysoce účinný repelent, s aktivním ochranou proti ovádům a klíšťatům, podle nařízení o biocidních přípravcích.

Aktivní složka Saltidin® (Icaridin) poskytuje ochranu po mnoho hodin. V gelové formě zvláště vhodné pro oblast hlavy a břicha.

Použití:

Naneste šetrně gel na požadované části těla. Vyvarujte se citlivých částí těla (oči, uši, nozdry a sliznice). Aktivní ochrana nastane okamžitě.

Účinná látka:

sec-butyl 2-(2-hydroxyethyl)piperidin-1-carboxylat (Icaridin (Saltidin®)) 80 g/kg.

Varování: Biocidy používejte opatrně. Před použitím vždy pročtěte etiketu a informace o produktu. Nádobu uchovávejte těsně uzavřenou. Uchovávejte mimo dosah malých dětí. Nepoužívejte pod sedlem či pokrývkou. Při požití vyhledejte lékařskou pomoc, předložte obal a etiketu. Pouze pro zevní použití. Může vyvolat alergické reakce.
Likvidace: Zcela vyprázdněný obal předejte sběru recyklovatelného odpadu. Nelikvidujte zbytky produktu s domovním odpadem. Nepatří do toalety nebo kanalizace.