PST! Víš, že celý sortiment HKM je dostupný už do jednoho týdne? Je libo novou deku, ohlávku, kamaše, čištění nebo třeba kyblíček?

Síť na PŘÍKRMIŠTĚ 5,5 PP

od 2 110 Kč od 1 743,80 Kč bez DPH

Zvolte variantu

Extrémně pevná a odolná síť na seno z vysokopevnostního polypropylenu s oky 5,5x5,5 cm vhodná pro celoroční krmení.

Detailní informace

Rozměr: 170 cm
Na dotaz
2 110 Kč
1 743,80 Kč bez DPH
Rozměr: 190 cm
Na dotaz
2 700 Kč
2 231,40 Kč bez DPH

Detailní popis produktu

Používáte již kruhové příkrmiště o průměru 170 cm nebo 190cm? Pořiďte si k němu speciální extrémně pevnou a odolnou síť na seno s oky o velikosti 5,5 cm z vysokopevnostního polypropylenu. Zamezíte tak znehodnocování sena a plýtvání. Síť s těmito rozměry ok je vhodná k celoročnímu krmení zvířat, vzhledem k velikosti ok neslouží k omezení příjmu sena a je vhodná i pro hůře krmitelné koně.

Síť je dodávána spolu s provázkem, kterým co nejpevněji síť po celém obdovu připevníte k vašemu příkrmišti o průměru 170 cm nebo 190 cm.

Námi dodávaná síť na příkrmiště je kompatibilní pouze s kruhovým příkrmištěm pro koně stejného typu (a stejného rozměru), který je uveden na našem webu - čili nikoli s příkrmišti pro ovce / kozy / krávy / či "doma" vyrobenou skruží. V případě použití na jiné příkrmiště nemůžeme garantovat její funkčnost a bezpečnost.

Použití této sítě na jakýkoli jiný typ příkrmiště, než výše doporučené, je pouze na vlastní zodpovědnost - rizikem je poškození sítě, či dokonce poranění zvířat!

Podmínky používání sítě:

  • Síť se nesmí dávat na balík, jež je stále zabalen v původní balící síti. A to z toho důvodu, aby se seno z balíku mohlo uvolnit a koně jej mohli volně vytahávat, nikoli vykusovat.
  • Doporučujeme používat kvalitní seno dobře uskladněné v suchu, bez plísní a nepoživatelných příměsí (velké klacky, různé předměty). Pokud máte k dispozici pouze seno uskladněné venku, sundejte mokrou, plesnivou a nepoživatelnou vrstvu až po čisté seno a teprve poté dejte balík pod síť. Minimalizujete tím poškození nejen sítě, ale i zdraví Vašich koní. Síť je určena pro balíky do průměru 150cm. Na větší rozměry je potřeba objednat síť individuální.
  • Pozor na používání karabin na ohlávkách či dekách. Doporučujeme pouze bezpečnostní karabiny!

Potřebujete poradit při výběru vhodné sítě? Přečtěte si časté dotazy, nebo nás kontaktujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: