Síť VÁLEC 3 (PAD)

650 Kč 537,19 Kč bez DPH
Na dotaz

Síť na seno "válcovitého" tvaru vhodná pro všechny senožrouty k zavěšení na pastvinu zimního výběhu či ke stropu do boxu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

  • velikost ok: 3 x 3 cm
  • rozměr sítě: výška 1,2 m, průměr dna 0,5 m
  • množství sena: cca 15 - 20 kg
  • materiál: rašlovaný polyamid (PAD)

Síť na seno "válcovitého" tvaru o výšce 120 cm a podstavcem o průměru 50 cm, vhodná pro všechny koně, poníky, oslíky, lamy, bezrohé ovce a kozy k zavěšení na pastvinu zimního výběhu či ke stropu do boxu. Síť VÁLEC vám zajistí, že kůň bude mít i v boxe po celý den přístup k senu, aniž by jej zašlapal a znehodnotil.
Její jedinečný tvar zároveň umožní žrát seno vždy odspodu - a tedy fyziologicky správně a navíc Vám zabere minimálně místa.

Sítě na seno s oky 3x3 cm jsou vhodné pro menší hospodářská zvířata (kozy, ovce), nebo naopak pro obézní koně a poníky, kterým malý rozměr ok zajišťuje vhodné omezení příjmu sena a prodloužení doby krmení.

Tyto sítě jsou vyráběny z rašlovaného polyamidu (PAD), což je nesavý materiál bez tvarových reakcí na změny teplot či vlhkosti vzduchu, odolný proti dešti, slunci, větru, mrazu a dokonce i slinám.
Vzhledem k materiálu a slabšímu provázku doporučujeme používat u zvířat, které respektují krmení ze sítí nebo zvolte pevnější materiál v nabídce viz. /extra-odolny-material/

Do výsledného tvaru jsou sítě spojované ručně. Speciální technika švů zajišťuje, že části sítí drží pohromadě opravdu pevně a nedělají se mezi nimi otvory. Spoje (švy) jsou tedy velice bezpečné a zároveň odolné.

Použitím sítě zabráníte koni dýchat prach a drobné částečky sena a tím výrazně snížíte riziko respiračních onemocnění.

Důležité je síť vždy umístit dostatečně vysoko nad zem. Jakmile bude seno ubývat, síť se protáhne až o 20% své délky.

Naše sítě jsou sice odolné a testované, ale pořád jsou "pouze" z polyamidu, polyethylenu či polypropylenu - nejedná se o železo, grafen ani žádný kouzelně nikdy nezničitelný materiál... Kůň, který není na sítě zvyklý, či je opravdu šikovný nebo extrémně žravý, může do sítě vykousat díru. V tom případě je nutné síť ihned opravit provázkem (kvalitním, pevným ideálně z polypropylenu a uzlík zatavit), jinak koně zjistí, že je možné seno žrát pohodlněji a naučí se díry dělat opakovaně. Z tohoto důvodu se na vykousané díry od zvířat NEVZTAHUJE REKLAMACE. Doporučujeme proto vyzkoušet nejvhodnější materiál pro vašeho koně zakoupením nejprve malých sítí - proto také nabízíme všechny dostupné materiály na trhu. Děkujeme za pochopení.

Potřebujete poradit při výběru vhodné sítě? Přečtěte si časté dotazy, nebo nás kontaktujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: