PST! Víš, že celý sortiment HKM je dostupný už do jednoho týdne? Je libo novou deku, ohlávku, kamaše, čištění nebo třeba kyblíček?

All In One 25kg

805 Kč 700 Kč bez DPH
EXTERNÍ SKLAD - do 14 dnů

Musli pro rekreační a robusní koně bez přídavku ovsa, které zajišťuje vyvážené zásobování koně všemi základními živinami.

Detailní informace

Detailní popis produktu

All In One je základní musli s vysokým obsahem vlákniny, které je díky střední úrovni stravitelné energie a stravitelných bílkovin vhodné pro rekreační a robusní koně.

Lze použít jako jediné krmivo bez přídavku ovsa nebo jej kombinovat s jinými krmivy. Dobře dávkované složení jednotlivých složek zajišťuje vyvážené zásobování koně všemi základními živinami (sacharidy, bílkoviny, tuky), minerály a vitamíny. Vysoký obsah žvýkatelných strukturálních vláken z čištěné vojtěšky stimuluje proces trávení.
Original All In One kompenzuje potřebu strukturální vlákniny v období nedostatku sena nebo při jeho špatné kvalitě.Obsahuje jablečné výlisky, pivovarské kvasnice a vysoce expandované obiloviny, které přispívají k optimálnímu trávení a tím podporují pohodu koně.

Složení:

ječné vločky, kukuřičné vločky, vojtěšku, slunečnicové výlisky, slunečnicový šrot, jablečné výlisky, čekanku obecnou, pšeničné otruby, svatojánský chléb, luční seno, melasu, pivovarské kvasnice, lněný olej, bramborový škrob, slunečnicový olej

Obsažené látky a stravitelnost:
Stravitelná hrubá bílkovina na kg: 83 gStravitelná energie na kg: 10,9 MJHrubá bílkovina: 10,1 %Hrubá vláknina: 13,5 %Hrubé popeloviny: 7,5 %Hrubý tuk: 3,2 %

Vitaminy rozpustné ve vodě na kg:
Vitamin B1: 2,8 mgVitamin B2: 6,0 mgVitamin B6: 2,8 mgVitamin B12: 22 mcgBiotin: 200 mcgKyselina nikotinová: 19,4 mgCholinchlorid: 140 mgKyselina listová: 2,8 mg

Vitaminy rozpustné v tucích na kg:
Vitamin A: 19 500 i.E.Vitamin D3: 2 500 i.E.Vitamin E: 85 mg
Stopové prvky na kg:Železo: 85 mgZinek: 140 mgMangan: 68 mgMěď: 22 mgJod: 1,5 mgKobalt: 1 mgSelen: 0,4 mg

Dávkování:

Denní krmná dávka na 100 kg živé váhy:
bez zátěže: 120 g
lehká zátěž: 250 g
střední zátěž: 500 g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: