PST! Víš, že celý sortiment HKM je dostupný už do jednoho týdne? Je libo novou deku, ohlávku, kamaše, čištění nebo třeba kyblíček?

Poradenství

Nadstandardní služby dostupné všem našim zákazníkům zdarma. Nabízíme jak základní konzultaci a výběr vhodného krmiva, tak i kompletní sestavení krmné dávky na míru.

Pokud si nejste jisti, která Báječná směs je vhodná pro Vašeho koně, chcete poradit s výběrem bylinek či jiných doplňků, potřebujete stanovit vhodné dávkování, tak vyberte poukaz v hodnotě 500,-.

Pokud si přejete sestavit individuální krmnou dávku z běžně dostupných surovin tak, aby Váš kůň mohl ze svého příkrmu těžit co nejvíce pro své zdraví a kondici, zvolte poukaz v hodnotě 1.500,-. 

V obou případech Vám zašleme náš dotazník a po získání potřebných informací, Vám maximálně do dvou týdnů zašleme naše návrhy a doporučení, a samozřejmě budeme nadále připraveni zodpovědět Vaše doplňující dotazy.

V obou případech je nominální hodnota v plné výši využitelná pro nákup na našem e-shopu či v kamenné prodejně. 

Nejprodávanější

2 položek celkem
Bez názvu (500 x 375 px)
1 500 Kč

Sestavení individuální krmné dávky je nejvhodnější volbou pro koně s různými výživovými omezeními a také pro náročné majitele, kteří chtějí svému koni dopřát tu nejlepší možnou...

5664
Bez názvu (500 x 375 px) (1)
500 Kč

Poradíme Vám, které Báječné směsi jsou nejvhodnější pro Vašeho koně, jaké dávkování zvolit, čím případně doplnit krmnou dávku. 

5661