Sestavení individuální krmné dávky

1 500 Kč 1 239,67 Kč bez DPH
ONLINE

Sestavení individuální krmné dávky je nejvhodnější volbou pro koně s různými výživovými omezeními a také pro náročné majitele, kteří chtějí svému koni dopřát tu nejlepší možnou péči. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pokud je Váš kůň například alergický na některé složky běžných krmiv anebo jiná omezení, je vhodné sestavit mu krmnou dávku přímo na míru, abychom zajistili dostatečný přísun všech živin. Na základě všech informací, které od Vás získáme, sestavíme krmnou dávku s vyváženým množstvím bílkovin, škrobů, cukrů, tuku a vlákniny přímo dle potřeb Vašeho koně. Do krmné dávky zařadíme suroviny a přírodní doplňky, které napomohou Vašemu koni dosáhnout optimální kondice a zlepšit zdravotní stav. 

Po uhrazení objednávky Vám zašleme e-mailem náš podrobný vstupní dotazník, abychom se co nejlépe zorientovali v potřebách a zvyklostech Vašeho koně, a poprosíme Vás alespoň o 3 aktuální fotografie koně v zootechnickém postoji. Pokud jste z okolí a budete mít zájem o osobní návštěvu, účtuje se na místě ještě doprava, jejíž cenu Vám sdělíme předem.

Vzhledem k velkému zájmu je aktuálně osobní konzultace možná až od října 2024.

Co od nás můžete očekávat? Zhodnotíme aktuální krmnou dávku a připravíme Vám návrh nové krmné dávky dle potřeb koně, ale i dle Vašich preferencí a možností. Můžeme Vám doporučit vhodné výživové doplňky i opatření ke zlepšení celkového managementu koně. Pokud budete potřebovat následné konzultace, zůstaneme s Vámi v kontaktu.

Správná krmná dávka by Vašemu koni měla přinést zlepšení kondice, napomoci zdravému a komfortnímu trávení, a celkově zlepšit jeho zdravotní stav. Nicméně ani nejvhodnější a nejkvalitnější krmivo nemůže nahradit veterinární vyšetření a léčbu, proto máte-li jakékoli pochybnosti o zdravotním stavu svého koně, vždy kontaktujte ošetřujícího veterináře.

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: