Byli jste u nás již registrováni a nyní Vám nefunguje přihlášení? Bohužel z důvodu přechodu na nový e-shop je nutná nová registrace. Děkujeme za pochopení! Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.

Aptus Multidog Extra VET 100tbl

Neohodnoceno
330 Kč 286,96 Kč bez DPH
EXTERNÍ SKLAD - do 7 dnů

Minerální doplněk stravy pro psy, vitaminy, minerály, stopové prvky a aminokyseliny k podpoře celkového zdraví ve formě ochucených tablet.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Aptus Multidog Extra Vet je vhodný jako doplněk stravy k podpoře celkového zdraví a vitality vašeho psa. Doplní nezbytné množství vitaminů, minerálů, stopových prvků a aminokyselin a celkově posílí organismus. Je proto vhodný pro psy například v období rekonvalescence, při krmení doma připravovanou stravou, nebo při hypoalergenní a eliminační dietě. Vitamíny jsou ve formě ochucených tablet.

 Indikace:
Vitaminy, minerály, stopové prvky a aminokyseliny k podpoře celkového zdraví a vitality ve formě ochucených tablet.
Nezbytný doplněk doma připravovaného krmiva, BARF, období rekonvalescence, imunosuprimovaná zvířata, hypoalergenní a eliminační dieta, virová onemocnění, posílení obranyschopnosti organismu.

Dávkování:
1 tbl. na 20kg 1 x denně

Balení:
100 ochucených tablet s příchutí jater.

Složení: Pivovarské kvasnice, želatina (vepřová), stearát hořečnatý (1,35 %).

Technologické doplňkové látky: Mikrokrystalická celulóza.

Senzorické doplňkové látky: Aromatická složka (játra) (0,04 %).

Analytické složky:

Hrubý protein 30,20 %, surové oleje a tuky 1,30 %, hrubá vláknina 7,3 %, anorganická látka 30 %, vápník (Ca) 1,4 mg/g, natrium (Na) 5,5 mg/g, Fosfor (P) 7,7 mg/g, hořčík (Mg) 2,2 mg/g.