Byli jste u nás již registrováni a nyní Vám nefunguje přihlášení? Bohužel z důvodu přechodu na nový e-shop je nutná nová registrace. Děkujeme za pochopení! Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.

BS HUBEŇOUR 20 kg

Neohodnoceno
od 420 Kč od 365,22 Kč bez DPH

Zvolte variantu

Ručně míchaná zdravá Báječná směs pro hubené a hůře krmitelné koně, která je vhodná také pro starší koně, či koně s chudou pastvou.

Detailní informace

MIN-VIT: s Reforminem
Na dotaz
430 Kč
373,91 Kč bez DPH
MIN-VIT: bez Reforminu
Na dotaz
420 Kč
365,22 Kč bez DPH

Detailní popis produktu

Ručně míchaná zdravá vyvážená Báječná směs pro hubené a hůře krmitelné koně. Vhodná také pro starší koně, či koně s chudou pastvou. Musli je možné podávat dlouhodobě. Neobsahuje pšenici v žádné podobě, pouze kombinaci kvalitních čerstvých surovin. Směs je obohacena o kvalitní vitaminovo-minerální směs Höveler Reformin, která zajišťuje veškerý přísun vitamínů a minerálů.

Směs je vyrobena dle principu zdravého krmení zvířat a je zcela bez melasy, bez aromat, konzervantů a barviv.

Složení:
vojtěška, granulované seno, sladový květ granulovaný, extrudované sojové vločky, extrudované kukuřičné vločky, extrudované hrachové vločky, ječmenné vločky extrudované, slunečnicové semeno, vlákninové granule (řepné řízky, slunečnicové slupky, výlisky z hroznového vína, hroznová jádra, jablečné výlisky), vitaminovo-minerální směs Höveler Reformin, lněné výlisky, řezanka, konopné výlisky, svatojánský chléb, jablečné výlisky, olej z ostropestřce marianského
 
Dávkování:
dle kondice a potřeby koně 2-3 kg/den

Analytické složení (v 1 kg):

  • s Reforminem: Hrubá vláknina 18%, N-látky 16,5%, Tuk 6,5%, Škrob 17,9%, Cukry 5,7%, Ca 0,8%, P 0,49%
  • bez Reforminu: Hrubá vláknina 18,1%, N-látky 16,8%, Tuk 6,4%, Škrob 18,2%, Cukry 5,9%, Ca 4,6%, P 3,7%