Byli jste u nás již registrováni a nyní Vám nefunguje přihlášení? Bohužel z důvodu přechodu na nový e-shop je nutná nová registrace. Děkujeme za pochopení! Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.

BS POHODÁŘ 20kg

Neohodnoceno
od 500 Kč od 434,78 Kč bez DPH

Zvolte variantu

Ručně míchaná zdravá Báječná směs pro všechny typy koní v rekreačním režimu.

Detailní informace

MIN-VIT: s Reforminem
Na dotaz
570 Kč
495,65 Kč bez DPH
MIN-VIT: bez Reforminu
Skladem
500 Kč
434,78 Kč bez DPH

Detailní popis produktu

Ručně míchaná zdravá Báječná směs pro všechny typy koní v rekreačním režimu. Zkrátka ideální müsli pro pohodáře na toulkách cestou necestou. Vhodné pro příkrm pastevních koní. Díky vysokému obsahu směsi Höveler Reformin zajistíte vašemu koni veškeré potřebné vitamíny a minerály.


Směs je zcela bez obilovin v žádné jejich podobě (oves, ječmen, pšenice, kukuřice, jejich slupky či otruby). Pokud Váš koník snese a potřebuje, je možné přidávat oves.

Směs je vyrobena z čerstvých surovin dle principu zdravého krmení zvířat a je zcela bez melasy, bez aromat, konzervantů a barviv.
 
Složení:
vojtěškové úsušky, granulované seno, lněné výlisky, vitaminovo-minerální směs Höveler Reformin, slunečnice, karob, jablečné výlisky, konopné výlisky, vlákninové granule (řepné řízky, slunečnicové slupky, výlisky z hroznového vína, hroznová jádra, jablečné výlisky), řezanka, mrkev, olej z ostropestřce marianského

Dávkování:
0,5-1kg/den (pytel vydrží až 40 dní)