BS VŘEDAŘ vzorek 500g

30 Kč 26,79 Kč bez DPH
Na dotaz Skladem (5 ks) Zvolte variantu
Varianta

Speciální ručně míchaná zdravá bezobilná Báječná směs, která je určená pro koně v léčení se žaludečními vředy, alergiemi či pro muchaře.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Speciální ručně míchaná zdravá bezobilná Báječná směs, která je určená pro koně v léčení s žaludečními vředy i pro ty, kteří již mají vředy zaléčené. 
Neobsahuje žádné obiloviny ani v jejich skryté podobě (oves, ječmen, kukuřice, pšenice apod.) V případě potřeby doporučujeme doplnit o Bylinnou směs Trávení. Směs je také vhodná pro koně s alergií či muchaře.

Bojínek luční - velice jemná řezanka, která narozdíl od vojtěškové řezanky nedráždí ostrými hranami žaludeční sliznici. Obsah řezanky podporuje správné žvýkání a produkci slin, která je velmi důležitá pro zahájení trávení - sliny působí jako pufr a již v hubě upravují pH tráveniny. 

Lněné a konopné výlisky - dodávají naší směsi kvalitní bílkovinu a cenné omega 3 nenasycené mastné kyseliny, které působí protizánětlivě. Díky šetrnému lisování při nízkých teplotách ve výliscích zůstane okolo 15 % výživově cenného lněného a konopného oleje. Při šetrné výrobě je rovněž zachováno i mnoho minerálů a vitamínů.

Granulované seno - proč přidáváme do směsí granulované seno? Přestože má Váš kůň seno ad libitum, není na škodu mu podávat senné granule a to z jediného důvodu: čím je Váš koník starší, tím je jeho trávení méně efektivní a choulostivé, seno, které je zpracované do granulí koňský trávicí trakt využije efektivněji a je výborným zdrojem stravitelné vlákniny. 

Naše směs je vyrobena z čerstvých surovin dle principu zdravého krmení zvířat a je zcela bez melasy, bez aromat, konzervantů a barviv.

BEZ REFORMINU:
Složení: vojtěškové úsušky, lněné výlisky, granulované seno, konopné výlisky, vlákninové granule, jablečné výlisky, svatojánský chléb (karob), bojínek luční řezanka, pivovarské kvasnice, sušená mrkev, ostropestřcový olej
Analytické složení: hrubá vláknina 22%, hrubý tuk 6%, škrob 3,8%, cukry 8,2%, hrubý protein 16,4%, Ca 0,64%, P 0,35%
 
S REFORMINEM:
Složení: vojtěškové úsušky, lněné výlisky, granulované seno, konopné výlisky, vlákninové granule, jablečné výlisky, vitamino-minerální směs Reformin, svatojánský chléb (karob), bojínek luční řezanka, pivovarské kvasnice, sušená mrkev, ostropestřcový olej
Analytické složení: hrubá vláknina 21%, hrubý tuk 5,2%, škrob 3,5%, cukry 8,3%, hrubý protein 16%, Ca 1,3%, P 0,6%


Dávkování:
1,5-2 kg / denně

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: