PST! Víš, že celý sortiment HKM je dostupný už do jednoho týdne? Je libo novou deku, ohlávku, kamaše, čištění nebo třeba kyblíček?

Dýňové výlisky

od 110 Kč od 95,65 Kč bez DPH

Zvolte variantu

Skvělý doplněk pro všechny kategorie koní. Dýňové výlisky obsahují všechny benefity dýňových semínek a přitom jsou dobře stravitelné a nepodléhají žluknutí.

Detailní informace

Hmotnost: 1 kg
Skladem (3 ks)
110 Kč
95,65 Kč bez DPH
Hmotnost: 5 kg
Na dotaz
390 Kč
339,13 Kč bez DPH

Detailní popis produktu

Dýňové výlisky jsou velmi bohaté na zinek a proto jsou jedinečným doplňkem při léčbě infekcí, kožních ran i vředů. Mají velmi silné regenerační účinky na všechny typy tkání, včetně kopytní rohoviny a kostí. Proto je doporučujeme podávat při zhoršení kopytní rohoviny (lámavost, drolivost), pro regeneraci kostí po zlomeninách, při léčbě ran a oděrek, při zhoršeném stavu kůže a srsti. Jsou perfektním doplňkem pro muchaře a koně s chronickým nebo opakovaným onemocněním dýchacích cest.

Díky vysokému podílu zinku jsou velmi vhodné pro mladé hřebečky jako prevence kryptorchismu. Obsahují také další minerální látky:  selen, draslík, vápník, fosfor, hořčík, měď, mangan, železo. A také vitamíny: vitamíny skupiny B, vitamín A, vitamín D, vitamín K a vitamín E, který je ceněným antioxidantem a často je třeba ho do krmné dávky doplňovat. Dýňové semeno je podobně jako další semena velmi bohaté na omega 3 mastné kyseliny, které jsou také přírodními antioxidanty a působí proti degenerativním procesům.

Dýňová semena jsou též považována za vhodnou podpůrnou léčbu při onkologických onemocněních, při artritidě nebo jako doplňková léčba začervení.

Díky šetrnému zpracování za studena jsou výlisky jedinečnou formou, která v semenech zachovává účinné látky a zároveň umožňuje koni semeno strávit.

Dávkování: 50-100g na koně na den.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: