Máš náš KALENDÁŘ s tajnými slevovými kódy? Tak si nezapomeň do konce února vyzvednout kódík na 20% slevu na ohlávky a vodítka od HKM a Waldhausenu ;-)

Jinan (Ginkgo)

160 Kč 290 Kč od 160 Kč 142,86 Kč bez DPH 258,93 Kč bez DPH od 142,86 Kč bez DPH
Na dotaz Skladem (3 ks) Zvolte variantu
Varianta

Podporuje prokrvení orgánů a končetin, napomáhá koncentraci a zlepšení paměti, účinný při prevenci i léčbě schvácení.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jinan dvoulaločný (Ginkgo biloba)

má již dlouho své pevné místo v tradičním čínském lékařství. Ale i v Evropě se jeho listy záhy začaly používat k léčení ran. V Číně se syrová nebo vařená semena užívají proti nejrůznějším chorobám. V Evropě se zužitkovávají hlavně listy. Jinan lze vypěstovat na zahradě, ale je třeba myslet na jeho čtyřicetimetrovou výšku.

Účinek:
Hlavní látky, které obsahuje jsou ginkgolidy, bilobalidy a flavonoidy. Extrakt podporuje prokrvování mozku a celého těla, zvláště nohou. Krev je řidší a zvyšuje se příjem kyslíku. Ginkgo biloba zlepšuje depresivní nálady, neschopnost koncentrace a zhoršující se paměť. Jednoznačných úspěchů se dosáhlo při léčbě Alzheimerovy nemoci. Příznivě ovlivňuje bolesti hlavy a závratě vyvolané poruchou prokrvení.

Prokrvujícího účinku jinanu můžeme využíváme i u koní. Při vyšším příjmu kyslíku jsou tak lépe zásobeny všechny orgány. Jinanem lze ošetřit koně, kteří se při práci obtížně koncentrují a nechají se snadno rozptýlit. U koní je prokázáno podstatně lepší prokrvení končetin a účinek při léčbě různých otřesů. Funguje také při prevenci i léčbě koní trpících schvácením kopyt.

Dávkování:
30-50 g kůň/den zamíchat přímo do krmiva nebo podávat jako čajovinu

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: