HABIBI ELEKTROLYT

450 Kč 830 Kč 1 190 Kč od 450 Kč 401,79 Kč bez DPH 741,07 Kč bez DPH 1 062,50 Kč bez DPH od 401,79 Kč bez DPH
EXTERNÍ SKLAD - do 7 dnů EXTERNÍ SKLAD - do 7 dnů EXTERNÍ SKLAD - do 7 dnů Zvolte variantu
Varianta

Habibi ELEKTROLYT obnovuje rovnováhu elektrolytů a urychlení regenerace po zátěži.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Základní charakteristika:
Minerální doplněk v tréninkové / pracovní zátěži k doplnění iontů.
Doplněno o L-Carnitin, vit. E, vit. C a organický selen vázaný v kvasinkách Sel-Plex. Selen je spolu s vit. E antioxidant, který pomáhá udržovat integritu tkání. Glukóza pro doplnění pohotové energie. Zvýšení schopnosti snášet zátěž, urychlení regenerace po zátěži. Podpora nasvalení a ochrana svalové tkáně před poškozením vyvolaným zátěží a před zatuháváním.
Antioxidant - ochrana buněk před oxidačním stresem.

Složení: Glukóza, chlorid sodný, chlorid draselný, síran hořečnatý

Analytické složky: sodík 12 %, draslík 6%, vápník 0 %, fosfor 0%

Obsah nutričních doplňkových látek v 1 kg: Stopové prvky: selen (doplněno organickou formou selenu produkovanou Saccharomyces cerevisiae CNCM I-3060, Alltech Sel-plex) 8 mg

Vitamíny a chemicky přesně definované látky se srovnatelným účinkem: vit.E (RRR alfa tokoferol) 14000 mg, vit.C 7000 mg, L-Carnitine 10000 mg.

Způsob podávání:
Podávejte jeden den před očekávanou vyšší zátěží pro podporu dobré hydratace a 3 - 5 dní po zátěži podle potřeby a únavy koně. POZOR na podávání elektrolytů v den zátěže!!! Doplnění elektrolytů do krmné dávky musí vždy probíhat u koně, který přijímá potravu a pije! Nikdy nepodávejte elektrolyty u těžce dehydratovaného případně přehřátého jedince!!! Pokud je Váš kůň dehydratovaný, nežere, nepije, je nutné ho nejdříve zchladit, rozkrmit, napojit a až poté opatrně podat doplněk s ionty - Elektrolyty.

Elektrolyt zamíchejte do zvlhčeného krmiva nebo do vody. Nepodávejte jej samotný. V případě potřeby dochuťte oblíbenou složkou potravy. Habibi Elektrolyt bývá velmi dobře přijímán. Pokud kůň odmítá novou chuť a aroma, začněte podáváním menších dávek v oblíbeném krmivu a zvlhčováním studenou vodou (teplá uvolňuje aroma více). Odmítání nových aromat a chutí je přirozená reakce koně na neznámé složky krmné dávky a Váš kůň potřebuje čas na zvyknutí. Zdravotní stav koně, léčbu a použití doplňků krmiv konzultujte s odborníkem - veterinárním lékařem, případně výživářem Vašeho koně. Zajistěte nepřetržitý přístup k čerstvé vodě!!!

Doporučené dávkování:
10 ml výrobku = 7 g, 50 ml odměrka = 35 g, 1 polévková vrchovatá lžíce = 16 g

 

Skladování:
Skladujte v chladu a suchu. Nenechávejte otevřené obaly. Nenechávejte u zdrojů tepla ani na slunci. Balení v papírových pytlích skladujte v interiéru, ne ve stájových podmínkách.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: