Kruhové příkrmiště se sítí 3 (PP) 170 cm

8 700 Kč 7 190,08 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)

Výhodný komplet oblíbené sítě na seno s oky 3x3 cm z vysokopevnostního polypropylenu připevněné ke kruhovému příkrmišti na celý balík sena

Detailní informace

Detailní popis produktu

  • výhodný komplet oblíbené sítě na seno s oky 3x3 cm z vysokopevnostního polypropylenu připevněné ke kruhovému příkrmišti na celý balík sena
  • pro maximální velikost balíku sena 150cm
  • výška příkrmiště cca 78 cm, průměr: 170 cm

Kruhové příkrmiště se sítí na balík sena je nejideálnějším řešením příkrmu většího počtu zvířat senem. Jeho největší předností je snadná manipulace pouze jedním člověkem. Skruž se sítí o váze do 40 kg pouze naklopíte a jednoduše překryjete celý balík sena.

Příkrmiště je stabilní a síť je ideálně tvarována tak, aby kopírovala celý balík sena a přitom při postupném zkrmování sama svou váhou "padala" i se senem dolů. Díky tomu vám nikde nebude přečnívat a zamezíte tak zbytečnému zranění zvířat. Používáním příkrmiště se sítí snížíte ztráty sena a jeho znehodocení.

Síť na příkrmišti je z polypropylenu (PP) s oky 3 x 3 cm, což je nejodolnější a nejpevnější materiál v nabídce. Síť s těmito rozměry ok je vhodná k celoročnímu krmení zvířat. Vzhledem k velikosti ok je vhodná pro dobře krmitelné koně pro omezení příjmu sena. Pro koně hůře krmitelné doporučujeme rozměr ok od 5,5 cm.

Podmínky používání příkrmiště se sítí:

  • Příkrmiště se sítí se nesmí dávat na balík, jež je stále zabalen v původní balící síti. A to z toho důvodu, aby se seno z balíku mohlo uvolnit a koně jej mohli volně vytahávat, nikoli vykusovat.
  • Doporučujeme používat kvalitní seno dobře uskladněné v suchu, bez plísní a nepoživatelných příměsí (velké klacky, různé předměty). Pokud máte k dispozici pouze seno uskladněné venku, sundejte mokrou, plesnivou a nepoživatelnou vrstvu až po čisté seno a teprve poté dejte balík pod síť. Minimalizujete tím poškození nejen sítě, ale i zdraví Vašich koní.
  • Příkrmiště se sítí o průměru 170cm je určeno pro balíky do průměru 150cm. Na větší rozměry je potřeba objednat síť na PŘÍKRMIŠTĚ o průměru 190cm.

Potřebujete poradit při výběru vhodné sítě? Přečtěte si časté dotazy, nebo nás kontaktujte.

NELZE POSÍLAT POŠTOU ANI GLS!
POUZE OSOBNÍ ODBĚR ČI ROZVOZ PO DOHODĚ - CENA DOPRAVY VŽDY NA DOTAZ NA TEL: 773 160 736 - INDIVIDUÁLNÍ.

Je možné využít zvýhodněné ceny v rámci pravidelných rozvozů s příplatkem za nadrozměr.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: