Kruhové příkrmiště se sítí 5,5 (PP) 190cm

10 050 Kč 8 305,79 Kč bez DPH
Na dotaz

Výhodný komplet oblíbené sítě na seno s oky 5,5x5,5 cm z vysokopevnostního polypropylenu připevněné ke kruhovému příkrmišti na celý balík sena

Detailní informace

Detailní popis produktu

  • výhodný komplet oblíbené sítě na seno s oky 5,5 x 5,5 cm z vysokopevnostního polypropylenu připevněné ke kruhovému příkrmišti na celý balík sena
  • pro maximální velikost balíku sena 150cm
  • výška příkrmiště cca 78 cm, průměr: 170 cm

Kruhové příkrmiště se sítí na balík sena je nejideálnějším řešením příkrmu většího počtu zvířat senem. Jeho největší předností je snadná manipulace pouze jedním člověkem. Skruž se sítí o váze do 40 kg pouze naklopíte a jednoduše překryjete celý balík sena.

Příkrmiště je stabilní a síť je ideálně tvarována tak, aby kopírovala celý balík sena a přitom při postupném zkrmování sama svou váhou "padala" i se senem dolů. Díky tomu vám nikde nebude přečnívat a zamezíte tak zbytečnému zranění zvířat. Používáním příkrmiště se sítí snížíte ztráty sena a jeho znehodocení.

Síť na příkrmišti je z polypropylenu (PP) s oky 5,5 x 5,5 cm, což je nejodolnější a nejpevnější materiál v nabídce. Síť s těmito rozměry ok je vhodná k celoročnímu krmení zvířat, vzhledem k velikosti ok neslouží k omezení příjmu sena a je vhodná i pro hůře krmitelné koně.

Podmínky používání příkrmiště se sítí:

  • Příkrmiště se sítí se nesmí dávat na balík, jež je stále zabalen v původní balící síti. A to z toho důvodu, aby se seno z balíku mohlo uvolnit a koně jej mohli volně vytahávat, nikoli vykusovat.
  • Doporučujeme používat kvalitní seno dobře uskladněné v suchu, bez plísní a nepoživatelných příměsí (velké klacky, různé předměty). Pokud máte k dispozici pouze seno uskladněné venku, sundejte mokrou, plesnivou a nepoživatelnou vrstvu až po čisté seno a teprve poté dejte balík pod síť. Minimalizujete tím poškození nejen sítě, ale i zdraví Vašich koní.
  • Příkrmiště se sítí je určeno pro balíky do průměru 150cm. Na větší rozměry je potřeba objednat síť na PŘÍKRMIŠTĚ 4,5 190cm.

Potřebujete poradit při výběru vhodné sítě? Přečtěte si časté dotazy, nebo nás kontaktujte.

NELZE POSÍLAT POŠTOU ANI KURÝREM!
POUZE OSOBNÍ ODBĚR ČI ROZVOZ PO DOHODĚ - CENA DOPRAVY VŽDY NA DOTAZ NA TEL: 773 160 736 - INDIVIDUÁLNÍ.

Je možné využít zvýhodněné ceny v rámci pravidelných rozvozů s příplatkem za nadrozměr.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
5
Avatar autora | 12.2.2023
Skvělá věc. Dobře se s tím manipuluje a síť bez poškození. Určitě doporučuji ????
5
MR Avatar autora | 11.2.2023
Doporučuji.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: