PST! Víš, že celý sortiment HKM je dostupný už do jednoho týdne? Je libo novou deku, ohlávku, kamaše, čištění nebo třeba kyblíček?

Lichořeřišnice tinktura P30 Naděje

140 Kč 115,70 Kč bez DPH
Skladem

Tinktura z pupenů Lichořeřišnice větší, která působí detoxikačně zejména na močové cesty a dýchací ústrojí.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Lichořeřišnice větší pochází z Jižní Ameriky a je tradičně používanou a velmi ceněnou léčivkou. Obsahuje řadu minerálů a bioaktivních látek - silice, esenciální oleje, polyfenoly, glykosidy, flavonoidy, anthokyany a vitamíny. Z rostliny se využívají květy, listy i semena, tinktura z pupenů je ovšem terapeuticky nejúčinnější. 

Její antibiotické působení je využíváno často jako podpůrná léčba při onemocnění močového ústrojí, při onemocnění ledvin, dýchacích cest i dermatologických potížích. Napomáhá při chronických zánětech, užívá se akutně při počínajících infekcích.

Dávkování: Po protřepání 1 kapku na 1 kg tělesné hmotnosti za den, rozdělit na 2 až 3 dávky během dne. Denní dávka 70 kapek při tělesné hmotnosti 70 kg odpovídá extraktu z 80 mg čerstvé hmoty pupenů.

Složení: voda, alkohol 40 % obj., glycerin, lichořeřišnice větší pupeny 

Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Uchovejte mimo dosah dětí. Skladujte při teplotě do 28°C. Případný zákal není na závadu. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: