PST! Víš, že celý sortiment HKM je dostupný už do jednoho týdne? Je libo novou deku, ohlávku, kamaše, čištění nebo třeba kyblíček?

Multivitamin bronchial 10 kg

650 Kč 565,22 Kč bez DPH
Do týdne od objednání

Minerální liz pro usnadnění dýchání.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Multivitaminový minerální liz z prémiové mořské soli obohacený o přírodní éterické oleje z máty a eukalyptu.

Multivitamínový minerální liz MultiVitamin BRONCHIAL obsahuje vyvážené množství minerálů, stopových prvků a vitamínů. Tento liz z prémiové mořské soli je navíc obohacen o přírodní esenciální oleje z máty a eukalyptu, které mají blahodárný a ulevující účinek při akutních či chronických respiračních problémech.

Minerální krmný doplněk pro koně, skot, ovce a kozy.

Chladné a vlhké podzimní a zimní měsíce jsou obdobím, kdy velká část zvířat trpí respiračními problémy a jeví známky celkového oslabení imunity. To má za následek snížení užitkovosti zvířat a zvýšení veterinárních nákladů. Speciální složení lizu MultiVitamin Bronchial v kombinaci s esenciálními oleji z máty a eukalyptu pomáhá rozpouštět hleny v celém dýchacím aparátu, tlumit zánětlivé procesy a usnadňuje dýchání. Bohatá kombinace důležitých vitamínů a minerálů navíc pomáha posílit celkový imunitní systém a dorovnat nedostatky způsobené výživou.

Solný minerální liz MultiVitamin Bronchial je určen k sezóní i dlouhodobé podpoře dýchacího systému zvířat a zlepšení jejich pohody čistě přírodním způsobem.

Přednosti:

  • Prevence respiračních chorob
  • Uvolňuje sliznice a zmírňuje podráždění a otoky dýchacích cest
  • Pomáhá rozpouštět hlen
  • Zlepšuje dýchání
  • Posiluje imunitní systém a celkovou obranyschopnost organismu
  • Podporuje zdraví a vitalitu zvířat


Analytické složky: 36,9% sodíku, 1,03% vápníku, 0,35% hořčíku, 0,27% fosforu

Složení: chlorid sodný, uhličitan vápenatý, oxid hořečnatý, fosforečnan vápenatý, éterické oleje z máty a eukalyptu, melasa (0,3%)

Výživové doplňky na 1 kg: 930 mg železa ve formě monohydrátu síranu železnatého (3b103), 273 mg manganu ve formě oxidu manganičitého (3b502), 145 mg zinku ve formě oxidu zinečnatého (3b603), 60 mg jódu ve formě granulovaného jodičnanu vápenatého (3b203), 25 mg kobaltu ve formě granulovaného uhličitanu kobaltnatého (3b304), 7,5 mg selenu ve formě granulovaného seleničitanu sodného (3b802), 15 000 IU vitaminu A (3a672a), 2 500 IU vitaminu D3 (3a671), 21,3 IU vitaminu E (3a700)
Senzorické přísady: přírodní příchutě
 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: