Omlouváme se za zpoždění doručování objednávek dopravcem WEDO, který se aktuálně potýká s problémy z důvodu změn na trase. Na odstranění problémů usilovně pracujeme. Děkujeme za pochopení.

Ochranný fluid pro světlé koně (TIROLER) 500ml

770 Kč 636,36 Kč bez DPH
Skladem (3 ks)

Vysoce účinný přípravek s přírodními ingrediencemi pro speciální péči o pokožku s kamenným olejem, bez zápachu, vhodný i pro světlé koně.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Speciální přírodní přípravek s kamenným olejem, který pomáhá chránit pokožku koní ve stáji i ve výběhu. Přípravek je bez konzervantů. Fluid je čištěný a má tedy svěží čerstvou vůni, a protože není zabarven, je vhodný i pro světlé koně.

Návod k použití:

Přípravek používejte neředěný, naneste pomocí měkké houbičky (doporučujeme pracovat v rukavicích) nebo použijte mechanický sprej. Aplikujte dle vlastní potřeby. Ochranný fluid je vhodný na tmavé i světlé koně. Má dlouhotrvající účinek, je vhodný jak pro jízdu, tak ve výběhu i ve stáji. Neobsahuje chemické konzervační přísady!

POZOR: při aplikaci se vyhněte očím a sliznicím. V případě zasažení vypláchněte postižené místo proudem vody. Hořlavina, zákaz kouření!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: