Byli jste u nás již registrováni a nyní Vám nefunguje přihlášení? Bohužel z důvodu přechodu na nový e-shop je nutná nová registrace. Děkujeme za pochopení! Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.

Ochranný fluid pro světlé koně (TIROLER) 500ml

Neohodnoceno
600 Kč 495,87 Kč bez DPH
Skladem

Vysoce účinný přípravek s přírodními ingrediencemi pro speciální péči o pokožku s kamenným olejem, bez zápachu, vhodný i pro světlé koně.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Speciální přírodní přípravek s kamenným olejem, který pomáhá chránit pokožku koní ve stáji i ve výběhu. Přípravek je bez konzervantů. Fluid je čištěný a má tedy svěží čerstvou vůni, a protože není zabarven, je vhodný i pro světlé koně.

Návod k použití:

Přípravek používejte neředěný, naneste pomocí měkké houbičky (doporučujeme pracovat v rukavicích) nebo použijte mechanický sprej. Aplikujte dle vlastní potřeby. Ochranný fluid je vhodný na tmavé i světlé koně. Má dlouhotrvající účinek, je vhodný jak pro jízdu, tak ve výběhu i ve stáji. Neobsahuje chemické konzervační přísady!

POZOR: při aplikaci se vyhněte očím a sliznicím. V případě zasažení vypláchněte postižené místo proudem vody. Hořlavina, zákaz kouření!