ORGANIKA AMINO-OMEGA BALANCER s nukleotidy

2 500 Kč 3 900 Kč 7 690 Kč od 2 500 Kč 2 232,14 Kč bez DPH 3 482,14 Kč bez DPH 6 866,07 Kč bez DPH od 2 232,14 Kč bez DPH
EXTERNÍ SKLAD - do 14 dnů EXTERNÍ SKLAD - do 14 dnů EXTERNÍ SKLAD - do 14 dnů Zvolte variantu
Varianta

Koncentrovaný granulovaný balancer s vysoce kvalitním proteinem, vitamíny, minerály, bezobilný, nízké cukry, nízké dávkování, nezatěžuje trávicí systém, vhodný jak pro zdravé koně, tak i pro koně citlivé, alergiky, vředaře, IR koně, koně se sklony ke schvácení, pro myopatiky a koně s dechovými potížemi.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bezobilný, bez vojtěšky, s Omega 3 - DHA z vodních řas, se lněným olejem - vhodný i pro citlivé koně, alergiky, mušáky, dušné koně.


Nízké cukry - vhodný jako jediný příkrm k senu / pastvě u koní se vředy, s myopatiemi, s metabolickým syndromem / inzulinovou rezistencí, se sklony ke schvácení kopyt, i pro koně obézní. 


U koní na dietě zajistí Habibi Balancer přísun nezbytných živin, které by jinak díky omezení příjmu krmiva mohly výrazně chybět.
U koní v zátěži, kteří potřebují přidat energii v krmné dávce (pracující koně, koně v zátěži, mladí rostoucí koně, březí nebo kojící klisny, hřebci v reprodukci, hůře krmitelní koně) přidejte k senu / pastvě a Habibi Balanceru dle potřeby energie oves, ječmen, oleje nebo řepné řízky nebo jejich kombinaci dle energetické potřeby.


Díky koncentrovaným živinám z Habibi Balanceru je pak celkový objem příkrmu menší a není tedy tolik zatěžující na trávicí systém.
Vysoce koncentrované funkční proteiny (esenciální aminokyseliny a nukleotidy) pro nadstandardní doplnění každodenní potřeby celého organizmu, zejména pro budování a udržení zdravé svaloviny.


Nukleotidy - vysoce koncentrovaný funkční protein - skvělá podpora pro koně v zátěži pro rychlou regeneraci a budování svalové hmoty, vhodné jsou i při nemoci, v rekonvalescenci, u koní na dietě z důvodu obezity, starých koní, koní ze špatných podmínek. Přispívá k dobrému startu do života u hříbat, podporuje zdraví trávicího aparátu.


Zajišťuje vitamíny a minerály. Stopové prvky jsou 100% obsahu v ORGANICKÝCH formách s dobrou biovyužitelností - Bioplex a Selplex (organický selen). Dále balancer přináší posílený zinek, biotin, vit. E, vyvážený poměr vápníku a fosforu, hořčík, vitamíny B-komplex pro extra podporu.


Kopřiva dvoudomá přináší přírodní křemík a další prospěšné živiny.

Způsob užívání: ORGANIKA BALANCER lze krmit i jako jediný příkrm k senu nebo pastvě. V případě potřeby zvýšení energie v krmné dávce doplňte ovsem, ječmenem, případně jinými zdroji energie nebo jejich kombinacemi (olej, řepné řízky atd.). Dávkujte podle váhy a věku koně a zátěže (viz. tabulka), dávku zvyšte v období větší zátěže a před začátkem přelínání minimálně 1 měsíc předem. Podávejte samostatně nebo zamíchané v krmivu. Granule není potřeba namáčet.

Pro nízký obsah cukrů a vysoké zastoupení funkčních živin vhodné i pro koně s metabalickým syndromem, pro koně obézní a se sklony k laminitidě.

U koní vyžadujících v období potíží extra podporu je možné k balanceru přidat cílené směsi Habibi podle individuální potřeby.

Skladování: Uchovávejte v suchém a chladném prostředí, nevystavujte přímému slunečnímu záření ani jiným zdrojům tepla! Papírové pytle skladujte pouze v interiéru a u otevřeného pytle vytlačte vzduch a co nejlépe uzavřete. Chraňte zejména před vzdušnou vlhkostí a vlhkou podlahou.

Složení: jablečné výlisky, uhličitan vápenatý, kopřiva nať 10 %, síran hořečnatý, řasa Shizochytrium 7,5 %, lněný olej, 6%, dihydrogenfosforečnan sodný, inaktivované kvasinky Saccharomyces cerevisiae 5 %, dihydrogenfosforečnan vápenatý, fosforečnan hořečnatý, chlorid sodný.

Analytické složky: vápník 6,7 %, sodík 2 %, fosfor 3%, hořčík 3%.

Obsah doplňkových látek v 1 kg:

Stopové prvky: železo (doplněno chelátem železa a aminokyselin n-hydrátem) 802 mg, měď (doplněna chelátem mědi a aminokyselin n-hydrátem) 439 mg, mangan (doplněn chelátem manganu a aminokyselin n-hydrátem) 1020 mg, zinek (doplněn chelátem zinku a aminokyselin n-hydrátem) 2042 mg, selen (doplněno inaktivovanými kvasinkami Saccharomyces cerevisiae CNCM I-3060 obohacenými o selen) 5 mg, jód (doplněno jodičnanem vápenatým bezvodým) 13,7 mg;

Vitamíny: vit.A 90000 m.j.,  vit.D3 15000 m.j., vit.E (RRR-alfa-tokoferol) 3700 mg, vit.B1 300 mg, vit.B2 100 mg, vit.C 2300 mg, biotin 100 mg, niacinamid 454 mg, kyselina listová 120 mg, vit.K 50 mg ; Antioxidanty přírodního původu.

Benefity: 

Použitá řasa obsahuje minimálně 17% DHA, obsah v 1 kg krmiva je minimálně 12,7 g DHA. 

Krmivo obsahuje aminokyseliny pocházející i z inaktivovaných kvasinek Saccharomyces cerevisiae.  

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: