Byli jste u nás již registrováni a nyní Vám nefunguje přihlášení? Bohužel z důvodu přechodu na nový e-shop je nutná nová registrace. Děkujeme za pochopení! Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.

Ovesné vločky

Neohodnoceno
od 35 Kč od 30,43 Kč bez DPH

Zvolte variantu

Stejně jako Vaší snídani, dodají ovesné vločky spoustu energie i koňskému kyblíčku. Jsou cenným zdrojem vlákniny, minerálních látek a vitamínů.

Detailní informace

Hmotnost: 1 kg
Na dotaz
35 Kč
30,43 Kč bez DPH
Hmotnost: 5 kg
Na dotaz
140 Kč
121,74 Kč bez DPH
Hmotnost: 30 kg
Skladem
590 Kč
513,04 Kč bez DPH

Detailní popis produktu

Snadnější a stravitelnější alternativa krmení ovsa. Jedná se o tepelně upravené zrno bez slupky, na rozdíl od šrotovaného zrna jsou vločky bezprašné a na rozdíl od mačkaného zrna vločky nemohou žluknout (teplem jsou inaktivovány látky štěpící tuky a způsobující žluknutí).

Ovesné vločky dodají do kyblíčku široké spektrum aminokyselin, spoustu postupně se uvolňující energie (tedy polysacharidů), minerální látky (železo, vápník, sodík, draslík, fosfor, zinek) a vitamíny (zejména skupiny B), nenasycené mastné kyseliny a v neposlední řadě pořádnou dávku vlákniny, která velmi příznivě upravuje trávení.

Největší výhodou vloček rozhodně je, že je nemusíme nijak upravovat, stačí přisypat do kyblíčku, popř.do Vaší misky, snídáte-li spolu s koněm. Jsou ideální jako doplněk do musli a to nejlépe v poměru do 10% směsi. Nejvhodnější jsou pro sportovní koně a těžce pracující koně (a lidi).