Byli jste u nás již registrováni a nyní Vám nefunguje přihlášení? Bohužel z důvodu přechodu na nový e-shop je nutná nová registrace. Děkujeme za pochopení! Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.

Ovesné vločky

Neohodnoceno
35 Kč 140 Kč od 35 Kč 30,43 Kč bez DPH 121,74 Kč bez DPH od 30,43 Kč bez DPH
Na dotaz Skladem Zvolte variantu
Varianta

Stejně jako Vaší snídani, dodají ovesné vločky spoustu energie i koňskému kyblíčku. Jsou cenným zdrojem vlákniny, minerálních látek a vitamínů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Snadnější a stravitelnější alternativa krmení ovsa. Jedná se o tepelně upravené zrno bez slupky, na rozdíl od šrotovaného zrna jsou vločky bezprašné a na rozdíl od mačkaného zrna vločky nemohou žluknout (teplem jsou inaktivovány látky štěpící tuky a způsobující žluknutí).

Ovesné vločky dodají do kyblíčku široké spektrum aminokyselin, spoustu postupně se uvolňující energie (tedy polysacharidů), minerální látky (železo, vápník, sodík, draslík, fosfor, zinek) a vitamíny (zejména skupiny B), nenasycené mastné kyseliny a v neposlední řadě pořádnou dávku vlákniny, která velmi příznivě upravuje trávení.

Největší výhodou vloček rozhodně je, že je nemusíme nijak upravovat, stačí přisypat do kyblíčku, popř.do Vaší misky, snídáte-li spolu s koněm. Jsou ideální jako doplněk do musli a to nejlépe v poměru do 10% směsi. Nejvhodnější jsou pro sportovní koně a těžce pracující koně (a lidi).