PST! Víš, že celý sortiment HKM je dostupný už do jednoho týdne? Je libo novou deku, ohlávku, kamaše, čištění nebo třeba kyblíček?

Síť na BALÍK 4 (PP)

3 200 Kč 2 644,63 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)

Extrémně pevná a odolná síť na seno z vysokopevnostního polypropylenu s oky 4x4 cm vhodná pro celoroční krmení.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zašlapou vaši koně většinu sena do bahna, lehnou si do celého balíku? Proto je síť na celý balík vhodným řešením právě pro vás.
Máte-li koně kované, doporučujeme z bezpečnostních důvodů kombinovat s příkrmištěm tak, aby se kůň nemohl podkovou zachytit do sítě.

Používat síť na balík sena je vhodné u více koní pro minimalizaci ztrát a znehodnocování sena. Zajistíte tak příjem čistého sena po celý den, možnost lepší stravitelnosti a využití důkladnějším prosliněním.

Síť se nesmí dávat na balík, jež je stále zabalen v původní balící síti. A to z toho důvodu, aby se seno z balíku mohlo uvolnit a koně jej mohli volně vytahávat, nikoli vykusovat. Doporučujeme používat kvalitní seno dobře uskladněné v suchu, bez plísní a nepoživatelných příměsí (velké klacky, různé předměty). Pokud máte k dispozici pouze seno uskladněné venku, sundejte mokrou, plesnivou a nepoživatelnou vrstvu až po čisté seno a teprve poté dejte balík pod síť. Minimalizujete tím poškození nejen sítě, ale i zdraví Vašich koní.

Síť je určena pro balíky do průměru 130cm. Na větší rozměry je potřeba objednat síť individuální.

 Síť na celý balík sena je vyrobena z vysokopevnostního polypropylenu (PP) s oky 4 x 4 cm, což je nejodolnější a nejpevnější materiál v nabídce. Síť s těmito rozměry ok je vhodná k celoročnímu krmení zvířat, vzhledem k velikosti ok ji doporučujeme pro dobře krmitelné koně. Pro koně hůře krmitelné doporučujeme zvolit oka od rozměru 5,5 cm. Síť je kompletně strojově vyráběná.

V případě kovaných koní z bezpečnostních důvodů doporučujeme síť kombinovat s příkrmištěm tak, aby se kůň nemohl podkovou zachytit do sítě.

Potřebujete poradit při výběru vhodné sítě? Přečtěte si časté dotazy, nebo nás kontaktujte.

Nejkvalitnější a nejbezpečnější provedení na českém trhu!

 Před začátkem používání sítě, doporučujeme shlédnout manuál na správné nasazení sítě na balík:

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
MB Avatar autora | 2.1.2023
????????????

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: