Byli jste u nás již registrováni a nyní Vám nefunguje přihlášení? Bohužel z důvodu přechodu na nový e-shop je nutná nová registrace. Děkujeme za pochopení! Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.

Síť na BALÍK 7 (PP)

Neohodnoceno
od 2 600 Kč od 2 148,76 Kč bez DPH

Zvolte variantu

Extrémně pevná a odolná síť na seno z vysokopevnostního polypropylenu s oky 7x7 cm vhodná pro celoroční krmení.

Detailní informace

Rozměr: 150 cm
EXTERNÍ SKLAD - do 14 dnů
2 600 Kč
2 148,76 Kč bez DPH
Rozměr: 180 cm
EXTERNÍ SKLAD - do 14 dnů
3 190 Kč
2 636,36 Kč bez DPH

Detailní popis produktu

Zašlapou vaši koně většinu sena do bahna, lehnou si do celého balíku? Proto je síť na celý balík vhodným řešením právě pro vás.Máte-li koně kované, doporučujeme z bezpečnostních důvodů kombinovat s příkrmištěm tak, aby se kůň nemohl podkovou zachytit do sítě.

Síť na celý balík sena je vyrobena z vysokopevnostního polypropylenu (PP) s oky 7 x 7 cm, což je nejodolnější a nejpevnější materiál v nabídce. Síť s těmito rozměry ok je vhodná k celoročnímu krmení zvířat, vzhledem k velikosti ok ale neslouží k omezení příjmu sena, ale je naopak vhodná i pro hůře krmitelné koně, při zachování výhod v podobě znehodonocení sena. Síť je kompletně strojově vyráběná.

Používat síť na balík sena je vhodné u více koní pro minimalizaci ztrát a znehodnocování sena. Zajistíte tak příjem čistého sena po celý den, možnost lepší stravitelnosti a využití důkladnějším prosliněním. Použitím sítě zabráníte koni dýchat prach a drobné částečky sena a tím výrazně snížíte riziko respiračních onemocnění.

V případě kovaných koní z bezpečnostních důvodů doporučujeme síť kombinovat s příkrmištěm tak, aby se kůň nemohl podkovou zachytit do sítě.

Potřebujete poradit při výběru vhodné sítě? Přečtěte si časté dotazy, nebo nás kontaktujte.

Nejkvalitnější a nejbezpečnější provedení na českém trhu!

Před začátkem používání sítě, doporučujeme shlédnout manuál na správné nasazení sítě na balík: