Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.

Síť na BALÍK 7 (PP)

Neohodnoceno
2 600 Kč 2 148,76 Kč bez DPH
Skladem

Extrémně pevná a odolná síť na seno z vysokopevnostního polypropylenu s oky 7x7 cm vhodná pro celoroční krmení.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zašlapou vaši koně většinu sena do bahna, lehnou si do celého balíku? Proto je síť na celý balík vhodným řešením právě pro vás.Máte-li koně kované, doporučujeme z bezpečnostních důvodů kombinovat s příkrmištěm tak, aby se kůň nemohl podkovou zachytit do sítě.

Síť na celý balík sena je vyrobena z vysokopevnostního polypropylenu (PP) s oky 7 x 7 cm, což je nejodolnější a nejpevnější materiál v nabídce. Síť s těmito rozměry ok je vhodná k celoročnímu krmení zvířat, vzhledem k velikosti ok ale neslouží k omezení příjmu sena, ale je naopak vhodná i pro hůře krmitelné koně, při zachování výhod v podobě znehodonocení sena. Síť je kompletně strojově vyráběná.

Používat síť na balík sena je vhodné u více koní pro minimalizaci ztrát a znehodnocování sena. Zajistíte tak příjem čistého sena po celý den, možnost lepší stravitelnosti a využití důkladnějším prosliněním. Použitím sítě zabráníte koni dýchat prach a drobné částečky sena a tím výrazně snížíte riziko respiračních onemocnění.

V případě kovaných koní z bezpečnostních důvodů doporučujeme síť kombinovat s příkrmištěm tak, aby se kůň nemohl podkovou zachytit do sítě.

Potřebujete poradit při výběru vhodné sítě? Přečtěte si časté dotazy, nebo nás kontaktujte.

Nejkvalitnější a nejbezpečnější provedení na českém trhu!

Před začátkem používání sítě, doporučujeme shlédnout manuál na správné nasazení sítě na balík: