Síť na PŘÍKRMIŠTĚ 7 PP průměr 170 cm

2 200 Kč 1 818,18 Kč bez DPH
Skladem (4 ks)

Extrémně pevná a odolná síť na seno z vysokopevnostního polypropylenu s oky 7x7 cm vhodná pro celoroční krmení.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Používáte již kruhové příkrmiště o průměru 170 cm nebo 190 cm? Pořiďte si k němu speciální extrémně pevnou a odolnou síť na seno s oky o velikost 7 cm z vysokopevnostního polypropylenu. Zamezíte tak znehodnocování sena a plýtvání. Vzhledem k velikosti ok síť neslouží k omezení příjmu sena. Naopak je vhodná pro koně se zhoršenou schopností příjmu sena nebo na navykání krmení ze sítí.

Síť je dodávána spolu s provázkem, kterým co nejpevněji síť po celém obvodu připevníte k vašemu příkrmišti o průměru 170 cm nebo 190 cm.

Námi dodávaná síť na příkrmiště je kompatibilní pouze s kruhovým příkrmištěm pro koně stejného typu (a stejného rozměru), který je uveden na našem webu - čili nikoli s příkrmišti pro ovce / kozy / krávy / či "doma" vyrobenou skruží. V případě použití na jiné příkrmiště nemůžeme garantovat její funkčnost a bezpečnost.

Použití této sítě na jakýkoli jiný typ příkrmiště, než výše doporučené, je pouze na vlastní zodpovědnost - rizikem je poškození sítě, či dokonce poranění zvířat!

Podmínky používání sítě:

  • Síť se nesmí dávat na balík, jež je stále zabalen v původní balící síti. A to z toho důvodu, aby se seno z balíku mohlo uvolnit a koně jej mohli volně vytahávat, nikoli vykusovat.
  • Doporučujeme používat kvalitní seno dobře uskladněné v suchu, bez plísní a nepoživatelných příměsí (velké klacky, různé předměty). Pokud máte k dispozici pouze seno uskladněné venku, sundejte mokrou, plesnivou a nepoživatelnou vrstvu až po čisté seno a teprve poté dejte balík pod síť. Minimalizujete tím poškození nejen sítě, ale i zdraví Vašich koní. Síť je určena pro balíky do průměru 150cm. Na větší rozměry je potřeba objednat síť individuální.
    Pozor na používání karabin na ohlávkách či dekách. Doporučujeme pouze bezpečnostní karabiny!

Potřebujete poradit při výběru vhodné sítě? Přečtěte si časté dotazy, nebo nás kontaktujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: