Byli jste u nás již registrováni a nyní Vám nefunguje přihlášení? Bohužel z důvodu přechodu na nový e-shop je nutná nová registrace. Děkujeme za pochopení! Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.

HABIBI SORB

Neohodnoceno
od 960 Kč od 834,78 Kč bez DPH

Zvolte variantu

Habibi SORB pomáhá omezit dopad mykotoxinů (jedů produkovaných plísněmi). Chrání střevní mikroflóru a střevní sliznici před jedy z plísní obsažených v krmivu, a tím pádem pozitivně ovlivňuje imunitní systém i celý organismus.

Detailní informace

Hmotnost: 1000 g
Skladem
960 Kč
834,78 Kč bez DPH
Hmotnost: 4 kg
Do týdne
3 600 Kč
3 130,43 Kč bez DPH
Hmotnost: 10 kg
Do týdne
6 710 Kč
5 834,78 Kč bez DPH
Hmotnost: 2,5 kg
Do týdne
2 280 Kč
1 982,61 Kč bez DPH

Detailní popis produktu

Habibi SORB pomáhá omezit dopad mykotoxinů (jedů produkovaných plísněmi). Chrání střevní mikroflóru a střevní sliznici před jedy z plísní obsažených v krmivu, a tím pádem pozitivně ovlivňuje imunitní systém i celý organismus.
Ve střevech se aktivuje velmi rychle, a proto na sebe váže i rychle působící mykotoxiny (jak polární tak i nepolární mykotoxiny). Oproti tomu se neváže na živiny (vitamíny a minerály) z krmné dávky, a tak krmnou dávku neovlivní. Navíc pro dosažení efektu stačí pouze velmi malé dávky přípravku.

Účinná látka se nevstřebává - jakmile na sebe v trávicím traktu naváže mykotoxiny, odchází spolu s výkaly pryč z organizmu. Habibi SORB je tedy šetrný pro organizmus i pro životní prostředí.
Habibi-sorb je vyroben z vyvazovače nejnovější generace, Mycosorbu, od mezinárodní společnosti Alltech, která je jedničkou ve výzkumu problematiky plísní, jejích jedů, jejich vyvazování a celkových účinků na organismus.


Dávkování:

15 g na koně a den preventivně.
30 g na koně a den při podezření na výskyt plísní a jejich mykotoxinů v krmivu a při mykotoxikózách.

Ideálně rozdělit do více krmných dávek během dne.
Vhodné pro všechny věkové kategorie koní, včetně březích a kojících klisen a hříbat.