Byli jste u nás již registrováni a nyní Vám nefunguje přihlášení? Bohužel z důvodu přechodu na nový e-shop je nutná nová registrace. Děkujeme za pochopení! Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.

Sol Sel mineralní liz EXTRA 10kg

Neohodnoceno
150 Kč 130,43 Kč bez DPH
Skladem

Minerální solný liz vhodný pro mladý dobytek ve fázi růstu, laktující krávy, sportovní koně nebo pasoucí se zvířata v určitých oblastech (např. na horských pastvinách), která jsou kvůli velké výkonnosti nebo prostředí chudé na minerály, ohrožena nedostatkem stopových prvků.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vysoký výkon znamená i pro zvířata vysokou spotřebu minerálů. Mimořádný hospodářský význam zvířat ve výkrmu, mlékařství nebo sportu si proto vyžaduje spolehlivý a dostatečný přísun minerálů. Minerální lizy extra SOLSEL® se vyrábějí speciální metodou lisování z čisté kamenné soli nebo soli získané ze solanky. Odolnost lizů je výsledkem celé řady pokusů a nepřetržitých zkoušek tvrdosti. Vyznačují se vysokou odolností vůči povětrnostním vlivům a zaručují i rovnoměrný příjem ze strany zvířat. 

Certifikace GMP+
Certifikace QS
Použitelné v ekologickém zemědělství (jen lizy z kamenné soli)
Pokrývá 1/3 denní potřeby esenciálních stopových prvků

Minerální lizy extra SOLSEL® jsou vhodné především pro zvířata, která mají pro své majitele velký hospodářský význam. Mladý dobytek ve fázi růstu, laktující krávy, sportovní koně nebo pasoucí se zvířata v určitých oblastech (např. na horských pastvinách) jsou kvůli velké výkonnosti nebo prostředí, které je chudé na minerály, ohrožena nedostatkem stopových prvků. Minerální lizy extra 1/3 SOLSEL® wbyl vyvinut z hlediska výživy a usnadňuje krmení, protože pokrývá 1/3 denní potřeby důležitých stopových prvků, jako je zinek, mangan, železo, jód, kobalt, měď a selen. Nejvyšší doporučené hodnoty je tak možné spolehlivě dodržet.

Složení:

Chlorid sodný, kalcium-magnézium-karbonát, stopové prvky

Obsažené látky:

Sodík 36%
Kalcium 1,2 %
Magnesium 0,7 %
Zinek z oxidu zinečnatého 8.250 mg/kg
Mangan z oxidu manganatého 6.600 mg/kg
Měď z oxidu měďnatého 1.650 mg/kg
formě ve formě oxid železitý – (III) 700mg/kg
Jód z kalcium-jodátu 100 mg/kg
Selen ze seleničitanu sodného 25 mg/kg

Poznámky:

"Podle nařízení (ES) č. 834/2007 a 889/2008 použitelné v ekologickém zemědělství"
Kamenná sůl: certifikováno podle německého kontrolního úřadu DE-039-ÖKO
0% produktů zemědělského původu