Byli jste u nás již registrováni a nyní Vám nefunguje přihlášení? Bohužel z důvodu přechodu na nový e-shop je nutná nová registrace. Děkujeme za pochopení! Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.

BS BEZZUBKA 20 kg

Neohodnoceno
400 Kč 347,83 Kč bez DPH
Na dotaz

Ručně míchaná Báječná směs pro koně, kteří mají problémy se zuby nebo s jícnem.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ručně míchaná Báječná směs pro koníky, kteří mají problém s rozkousáním některých krmiv, případně jim hrozí ucpání jícnu pevnou stravou.

 

Směs je nutné cca 30 minut předem namočit v poměru přibližně 1:2 (1 dílu směsi : 2 díly vody) do rozpadnutí granulí na kaši.

 

Pokud již není koník schopen přijímat seno nebo trávu, doporučujeme přidávat ještě cukrovarské řízky případně také granulované seno. Směs je vhodné doplnit o vitaminovo-minerální směs. Pokud máte tu možnost, můžete směs doplnit i o čerstvě šrotované obiloviny.

Složení:

vojtěška, granulované seno, sladový květ sypký, extrudovaná sója, vlákninové granule (řepné řízky, slunečnicové slupky, výlisky z hroznového vína, hroznová jádra, jablečné výlisky), extrudované lněné semínko, jablenka (lněné výlisky, jablečné výlisky, jemně mletý karob), pivovarské kvasnice

 

Dávkování:
dle kondice a potřeby koně 2-4kg/den