Fit-Crock Special Hovězí - granule lisované za studena

150 Kč 720 Kč 1 800 Kč od 150 Kč 133,93 Kč bez DPH 642,86 Kč bez DPH 1 607,14 Kč bez DPH od 133,93 Kč bez DPH
EXTERNÍ SKLAD - do 7 dnů EXTERNÍ SKLAD - do 7 dnů EXTERNÍ SKLAD - do 7 dnů Zvolte variantu
Varianta

Za studena lisované 100% přírodní krmivo z hovězího masa poskytuje široké výživové zaopatření běžně aktivním psům a psům s alergií, nadváhou a trávicími potížemi. Receptura je uzpůsobena i pro psy, kteří kvůli rase, nebo nemoci potřebují ve stravě nízký obsah purinů (neobsahují pivovarské kvasnice, pšenici, kukuřici). Kromě velkého podílu masa z volného chovu obsahují granule rostlinné složky s vlákninou, byliny a mořské řasy s přírodními vitamíny a minerály.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Fit-Crock Special granule 

  •  100% přírodní
  •  hovězí maso z volného chovu
  •  z hodnotných surovin v potravinářské kvalitě
  •  šetrně sušené a za studena lisované
  •  bez umělých vitamínů, bez syntetických látek a bez konzervantů
  •  S přírodními vitamíny, organickými minerály, stopové prvky
  •  se zachovanou vysokou BioAktivitu
  •  Osvědčená prevence a podpora při řešení zdravotních problémů
  •  složení dle BARFu
  •  granule MIDI válcového tvaru o průměru 8 mm a délce 10 až 15 mm

Složení

hovězí maso (svalovina, krevní moučka, tuk), bramborový škrob, oves, mořské ryby, vemínko ze zbytkem mléka, topinambur, mrkev, slunečnice (drcená semínka), řepa, lněný olej (lisovaný za studena), lněné semínko (drcené), korálové mořské řasy (Maerl), rašelina (fermentované rostliny), jablko, černý rybíz, mořské řasy (Kelpa), moringa, hroznová jádra, březové listy, kopřiva, pampeliška, ostropestřec 

Analytické složky: hrubý protein 25 %, hrubý tuk 12 %, hrubá vláknina 4,24 %, hrubý popel 8,4 %, vápník 1,6 %, fosfor 0,8 %.

Suroviny ve složení lisovaných granulí Fit-Crock Special jsou podle zákona o deklaraci krmiv řazeny sestupně podle hmotnosti v suchém stavu. Po přepočtení všech složek na původní hmotnosti v syrovém stavu (před vysušením) obsahuje Fit-Crock Special 60 % masa. Tímto velkým živočišným podílem se blíží zdravé BARF výživě psů.

Krmná dávka

Dávkování na 1 den je rámcové doporučení při krmení samotnými granulemi. Při kombinaci se syrovým masem pak o množství masa zmenšíme množství granulí. Začneme na spodní hranici a dávku v praxi upravíme podle situace. Když pes tloustne tak ubereme a naopak. Zde se řídíme ověřenou zkušeností, že méně jíst je zdravější než přejídání.

Hmotnost psa Dávka krmiva
Nejmenší pes (1 až 5 kg) 60 až 90 g
Malý pes (5 až 10 kg) 90 až 130 g
Střední pes (10 až 20 kg) 130 až 220 g
Větší pes (20 až 35 kg) 220 až 290 g
Velký pes (35 až 50 kg) 380 až 430 g
Největší pes (50 až 65 kg) 430 až 610 g

 

Pro lepší chuť lze namočit

Za studena lisované granule Fit-Crock po navlhčení v žaludku nebobtnají. Proto je můžeme podávat suché. Pro lepší pochutnání a psům se špatnými zuby granule namočíme. Namočené granule intenzivněji voní, a navíc do nich můžeme snadněji přimíchat mleté syrové maso nebo doplňky výživy. Citlivým či nemocným psům namočené granule ohřejeme na 34 až 37 °C.

Částečný BARF & Granule + Maso

Granule Fit-Crock jsou složením a dobou trávení koncipovány také pro částečný BARF (Ráno granule / Večer maso) nebo pro BARF pauzu, kdy v rámci dnů až týdnů krmíme jen maso a pak jen granule. Také můžeme Fit-Crock PROMÍCHAT s MASEM. Přikrmování 30 až 50 % masa k Fit-Crocku zvyšuje BioAktivitu výživy s výsledkem lepší kondice a pevnějšího zdraví. Pro lepší zasycení a pochutnání používají příznivci částečného BARF Fit-Crock také jako přílohu k masu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: